اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980604399036450

اعلام تقویم چهارمین دوره آموزش نرم‌افزارهای دیدگاه در سال 98

کد: 13980604399036450

http://bit.ly/325Gw1w

، تهران , (اخبار رسمی): چهارمین دوره آموزش نرم‌افزارهای دیدگاه برای کارشناسان و رابط‌های IT دستگاه‌های دولتی و خصوصی از دوم شهریورماه آغاز می‌شود.

اعلام تقویم چهارمین دوره آموزش نرم‌افزارهای دیدگاه در سال 98
تقویم دوره چهارم آموزش مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

چهارمین دوره آموزشی نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه‌های اتوماسیون اداری، مدیریت منابع انسانی، لجستیک و انبارداری، حسابداری مالی و نگهداری سرور برگزار و به حاضران در این کلاس‌ها گواهینامه ارائه خواهد شد

به گزارش روابط عمومی چارگون، این دوره آموزشی از دوم تا سیزدهم شهریورماه با هدف آموزش چگونگی بهره‌برداری مطلوب و کیفی از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه تدارک دیده شده است.

چهارمین دوره آموزشی نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه‌های مختلف اتوماسیون اداری، مدیریت منابع انسانی، لجستیک و انبارداری، حسابداری مالی و نگهداری سرور برگزار و به کلیه حاضران در این کلاس‌ها گواهینامه پایان دوره، ارائه خواهد شد.

چارگون؛ همراه همیشگی سازمان‌های مشتری

بنابر این گزارش، مرکز مشاوره و آموزش چارگون به عنوان مجری برگزاری کارگاه‌های آموزش محصولات نرم‌افزاری دیدگاه تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات آموزشی متفاوت به کاربران، ضمن ارتقای سطح رضایت‌مندی مشتریان به پویایی و بهر‌ه‌وری بیشتر سازمانی آنها کمک کند.

از اهداف این دوره‌‌های آموزشی می‌توان به ارتقای سطح کمی و کیفی بهره‌برداری سازمان‌های مشتری و آشنایی ایشان با قابلیت‌های بهبود یافته نرم‌افزارهای دیدگاه، اشاره کرد.
کارشناسان و رابطین IT دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی بهره‌بردار دیدگاه از جمله شرکت‌کنندگان این دوره‌ها هستند.

گفتنی است؛ تمامی دوره‌های کارگاه‌های آموزش محصولات نرم‌افزاری دیدگاه شرکت چارگون از این پس در محل موسسه فراتر از دانش واقع در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از چهار راه فاطمی، کوچه دیدگاه، پلاک 26، طبقه 3، برگزار می‌شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]