اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980609400535059

13 ماه اشتراک هدیه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات از 6 شهریور

کد: 13980609400535059

http://bit.ly/2llvjJR

، تهران , (اخبار رسمی):  «13 مبارک» به مناسبت سیزدهمین سالروز تاسیس ایران تندر از 6 شهریور آغاز و تا 13 شهریور ادامه دارد.

13 ماه اشتراک هدیه اشتراکات اطلاع رسانی مناقصات مزایدات از 6 شهریور
جشنواره فروش ایران تندر

به گزارش روابط عمومی ایران تندر، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان «جشنواره 13 مبارک» به مناسبت سیزدهمین سالروز تاسیس ایران تندر و در دوره زمانی یک هفته برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند تمامی اشتراک‌ها را از طریق وب‌سایت ایران تندر به نشانی etender.ir و با 13 ماه اشتراک هدیه تهیه کنند.

محتشم مدیر فروش شرکت ایران تندر مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: این سیزده مبارک است جشنواره فروش که همزمان با سیزدهمین سالروز تاسیس ایران تندر، برترین ارائه دهنده خدمات اطلاع‌رسانی فرصت‌های کسب و کار و پایگاه جامع مناقصات، مزایدات و استعلامات کشور برگزار می‌شود، امید آنکه از فرصت به وجود آمده صاحبان صنعت استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران تندر

ایران تندر با سابقه بیش از 10 سال فعالیت، کلیه اطلاعات «مناقصه‌ها»،«مزایده‌ها»،«ارزیابی کیفی»،«فراخوان‌ها» و دیگر اطلاعات مورد نیاز مدیران نظیر «نرخ‌های ارز»،«شاخص‌های اقتصادی» و«نمایشگاه‌ها» را روزانه بر اساس زمینه‌های فعالیت شما طبقه‌بندی شده و طی ساعات اداری از طریق «سایت»،«ایمیل»،«فاکس»و «پیام کوتاه» به همراه اسناد شرکت در مناقصات یا مزایدات را برای شما ارسال می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حراج و تخفیف