کد: 139806264054211444

چرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟

کد: 139806264054211444

http://bit.ly/2O9SZ0p

، مشهد , (اخبار رسمی): امروره با استفاده از وردپرس کسب و کارهای اینترنتی رشد چشم‌گیری داشته‌اند و تمامی مدیران این کسب و کارها دوست دارند یک وب‌سایت عالی از همه لحاظ مثل زیبایی، سرعت باز شدن، عملکردی، کارآمدی و … داشته باشند.

چرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟
چرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟

خیلی از افراد به شرکت‌های دیگر پول می‌دهند تا یک وب‌سایت را برای‌شان طراحی کنند اما نمی‌دانند چقدر طراحی وب‌سایت آسان شده است. در این مقاله ابزاری معرفی می‌شود تا بتوانند در چند ساعت سایت حرفه‌ای طراحی کنند. با وردپرس می‌توان بهترین سایت‌ها را طراحی کرد. با وردپرس می‌توان یک کسب و کار کوچک پیاده سازی کرد. همچنین می‌توان یک کسب و کار عالی و پردرآمد راه اندازی کرد. 

افرادی که تازه به راه اندازی کسب و کار اینترنتی علاقه مند شده اند و میخواهند کسب و کار اینترنتی خودشان را راه اندازی کنند، اما نمی دانند با چه ابزاری و چگونه این کسب و کار را استارت بزنند. این مقاله را بخوانند

وقتی حرف از طراحی سایت می‌آید همه فکر می‌کنند باید علم برنامه نویسی بلد باشند یا کلی هزینه به برنامه نویس دهند. اما این طور نیست! وردپرسی ابزاری است که به راحتی می‌توان بهترین سایت‌ها را حتی بدون یک خط کدنویسی طراحی و پیاده‌سازی کرد. سایت‌هایی که حتی فکرش را هم نمی‌توان کرد که بتوان طراحی کرد. اما به آسانی و راحتی و بدون یک خط کدنویسی می‌توان این سایت‌ها را طراحی کرد. وردپرس ابزاری بسیار قدرتمند، بسیار با امنیت، بسیار ساده و کار آمد است.

چرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟

در این مقاله راجع به سیستم مدیریت محتوای وردپرس توضیحاتی ارائه خواهد شد. به ویژگی‌های منحصر به فرد این سی ام اس (CMS) پرداخته خواهد شد و گفته خواهد شد که چرا وردپرس آنقدر محبوب است، چرا همه به دنبال وردپرس هستند؟ چرا وقتی حرف از طراحی سایت می‌شود اولین پیشنهاد وردپرس است و چرا  وقتی حرف از راه‌اندازی کسب‌وکار کوچک زده می‌شود وردپرس بهترین پیشنهاد است.

بی نیاز از وسیله دیگری

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک بستری است که با داشتن آن دیگری احتیاجی به هیچ ابزار دیگری نیست. افزونه‌های فوق العاده‌ای برای وردپرس نوشته شده است که به راحتی می‌توان با چند کلیک نصب کرد و امکانات فوق العاده به سایت خود داد.

به راحتی می‌توان با چند کلیک پوسته یا تمی به سایت خود داد که سایت را از یک سایت ساده به یک سایت بسیار شیک تبدیل کرد. هر روز پوسته‌های بسیار زیادی برای وردپرس طراحی و نوشته می‌شوند که بی نهایت کارآمد، شیک و جذاب هستند.

وردپرس بستری را فراهم کرده تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن یک سایت را بالا آورد و شروع به کسب درآمد کرد. در یک روز کامل می‌توان یک سایتی طراحی کرد و محصولات خود را در سایت قرار داد، در این یک روز حتی می‌توان دامین و هاست نیز خرید. یعنی از قبل لازم نیست هیچ کاری انجام داد، در یک روز هاست و دامین خود را خریداری کرد و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرد.

در کمترین زمان با افزونه ووکامرس که برای شرکت وردپرس است و همچنین رایگان است می‌توان یک فروشگاه بسیار عالی راه اندازی کرد. با امکاناتی که حتی فکرش را هم نمی‌توان کرد. باید توجه کرد فقط با چند کلیک ساده می‌توان سایت خود را طراحی کرد. اگر قرار باشد برای همین کارها برنامه نویسی استخدام شود،  باید چقدر هزینه برنامه نویس کرد، چقدر رفت‌وآمدها داشت و چقدر زمان گذاشت؟ تمامی این کار بدون حتی یک ریال هزینه انجام می‌شود.

وردپرس کد باز یا open source است

کد باز به این معنی است که افراد متخصص و توسعه دهندگان می‌توانند سی ام اس وردپرس را آنطور که دوست دارند تغییر دهند. در واقع تغییر در کدهای برنامه است. دلیل جهانی شدن و محبوبیت بسیار زیاد وردپرس نیز همین علت است که متخصصان و توسعه دهندگان از تمامی نقاط دنیا بر روی این سیستم مدیریت محتوا کار کنند تا هر روز وردپرس را بهبود ببخشند.

همین موضوع باعث شده است تا افزونه و پوسته‌های بسیار زیادی برای وردپرس نوشته شود. تا هر آنچه که برای راحتی لازم است را داشت.

تقریبا ۵۰ درصد تمامی سایت‌های دنیا با وردپرس طراحی می‌شود. این به این معنی است که به راحتی می‌توان بر روی وردپرس حساب باز کرد و هیچ ترسی راجع به آن نداشت.

به روزرسانی دوره‌ای و روزانه

وردپرس قابلیت منحصر به فردی دارد که روزانه هسته خودش را به صورت کاملا اتومات به روزرسانی می‌کند. این کار برای این است که اگر باگی یا مشکلی داشته باشد برطرف شود و جدا از این نوع به روزرسانی، به روز رسانی دیگری نیز دارد که دوره‌ای نامیده می‌شود که در سال معمولا ۲ یا ۳ بار انجام می‌شود معمولا در این مدل به روز رسانی تغییراتی در ظاهر وردپرس ایجاد می‌شود. این به روزرسانی‌ها وردپرس را کاملا امن می‌کند و به راحتی می‌توان بر روی امنیت وردپرس حساب باز کرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مدیرپلاس مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدیرپلاس

مدیر پلاس - آکادمی تخصصی آموزش بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی