اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807114097812608

بررسی لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏

کد: 139807114097812608

http://bit.ly/2oVDnmo

، تهران , (اخبار رسمی): لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏ نوعی فولاد توخالی و طویل است که بطور گسترده در خطوط انتقال نقت و مشتقات آن، صنایع ‏شیمیایی، پزشکی، مواد غذایی، ابزار مکانیکی و غیره استفاده می‌شود.

لوله استیل 316
بررسی لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏

در ساختارهای مکانیکی که از لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏ استفاده ‏می‌شود در زمانی که قدرت خمش و پیچشی یکسانی بر این لوله استیل نسبت به محصولات مشابه نشان داده می‌شود می‌توان متوجه شد که به نسبت دارای وزن کمتری است که این ویژگی لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏ سبب استفاده مدام از آن در ‏مونتاژ انواع ساختارهای مکانیکی شده است.

لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏ با داشتن چنین ویژگی‌هایی در ساخت اسلحه، بشکه‌ها و پوستههای خاص ‏زیاد استفاده می‌شود. (‏ASTM 316L (00Cr17Ni14Mo2 یک لوله استیل با کربن کمتر نسبت به لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏ ‏است و ‌‎۳۱۶L‌‏ عملکرد به مراتب بهتری دارد که سبب محبوبیت این محصول در صنایع کشتی سازی، صنایع شیمیایی، ‏کود و … به عنوان یک لوله مقاوم شده است.

حداکثر کربن لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏ ، ۰.۳ است که می‌تواند بدون ‏خوردگی و آسیب براحتی جوشکاری شود. باید تاکید کرد که مقاومت در برابر خوردگی لوله استیل حمل گرمایی بالایی ‏دارد و یک لوله سخت کار برای راه حل‌های غیر مغناطیسی است.‏

اطلاعات لوله استیل ‌‎۳۱۶L‌‏

  • قطر بیرونی: ۱۰-۶۰۰ میلیمتر
  • ضخامت: ۰٫۳-۱۰۰‏mm
  • طول: ۶ متر و یا سفارشی متناسب با درخواست مشتری

تلرانس

  • الف)قطر بیرونی: +/- ۰٫۲‏mm
  • ب) ضخامت: +/- ۰٫۰۲‏mm
  • ج) طول: +/- ۵ میلی متر

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهزیار فولاد صنعت

ورق استیل شرکت بازرگانی مهزیار فولاد صنعت تامین کننده انواع ورق استیل دکوراتیو و پانچ شده جهت مصارف ساختمانی و صنعتی ، ورق های استیل نسوز در ایران . به آلیاژی که پایه آن آهن است و کمتر از 2% کربن دارد استیل میگویند . ورق استیل ورقی با خاصیت فلز استیل است که دارای ویژگی های براقی ، زیبایی ، سطح صاف ، عدم خوردگی و زنگ زدگی است . تولید ورق استیل در ابعاد ، اندازه های مختلف و قطعات به صورت مربع و مستطیل صورت میگیرد و در نهایت به صورت رول و شیت عرضه میگردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار