اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980730415338069

دکتر فرشید عبدی، موسس مدام:

رویکرد کاریز فروش؛ فرایند تبدیل سرنخ‌ها به مشتری قطعی است

کد: 13980730415338069

http://bit.ly/33Uc5Mv

، تهران , (اخبار رسمی): هر مشتری احتمالی که به آن سرنخ گفته می‌شود تا زمانی که به مشتری قطعی تبدیل شود مراحلی را طی می‌کند که به این مراحل کاریز فروش گفته می‌شود.

رویکرد کاریز فروش ؛ فرایند تبدیل سرنخ ها به مشتری قطعی است
رویکرد کاریز فروش؛ فرایند تبدیل سرنخ‌ها به مشتری قطعی است

کاریز فروش چشمه جوشانی است که اگر به درستی اجرا شود و اطلاعات درستی وارد آن شود، نمی‌خشکد و سی‌آر‌ام (CRM) تداوم آن را تضمین می‌کند

«سمینار طراحی کاریز فروش» به همت دپارتمان سی آر ام  مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مدام سی آر ام) در تاریخ ۲۲ مهر۹۸ برگزار شد.

این سمینار که با سخنرانی دکتر فرشید عبدی و مهندس میلاد فتاحی برگزار شد به کاریز فروش به عنوان رویکردی در حوزه فروش که فروش را به عنوان فرایندی مداوم و پیوسته می‌داند پرداخته شد.

دکتر عبدی، موسس مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مدام سی ار ام)، در آغاز این سمینار فروش را فریندی پیوسته و نه مقطعی عنوان کرد و شرکت‌های موفق را شرکت‌هایی دانست که فروش را با دیدگاهی سیستماتیک درک کرده‌اند و مشتری را عنصر مهمی در این چرخه می‌بینند که وقتی به عنوان سرنخ وارد این فرایند می‌شود نباید از او غافل شد و او را پرورش می‌دهند.

وی ادامه داد: ارایه آگاهی به مشتری از طریق ارتباط موثر و سازنده با او با رویکرد برنده برنده، در حقیقت مشتری را وارد کاریزی می‌کند که او را به مشتری قطعی تبدیل می‌کند و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ابزار تداوم این فرایند سیستماتیک و روند فزاینده آن است.

میلاد فتاحی نیز به تشریح این فرایند پرداخت و گفت: هر مشتری احتمالی که به آن سرنخ می‌گوییم تا زمانی که به مشتری قطعی تبدیل شود مراحلی را طی می‌کند که به این مراحل کاریز فروش می‌گوییم. این فرایند نیازمند اطلاعات مهمی از قبیل ارزش هر معامله، زمان، شانس تحقق فروش، مراحل، تعداد تماس‌ها، فروش از دست رفته، فروش تحقق یافته، اولویت کارها و مشتریان و نشتی‌هاست تا بتوان آن را به درستی اداره کرد و ادامه داد.

وی کاریز فروش را چشمه جوشانی دانست که اگر به درستی اجرا شود و اطلاعات درستی وارد آن شود، نمی‌خشکد و سی آر ام (CRM) تداوم آن را تضمین می‌کند.

هدف‌گذاری، اهمیت، ضرورت، روش‌ها و ویژگی‌های آن و نیز بازنگری موضوعات مهم دیگری بود که مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان به سولات حاضران در جلسه با رویکرد کاریز فروش پاسخ داده شد و برخی از تمریناتی که جهت طراحی کاریز فروش صورت گرفته بود مورد بررسی قرار گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مُدام)

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری “مدام” رسالت خود را تسهیل دستیابی مدیران و کارشناسان سازمان ها به دانش به روز و کاربردی مهمترین و موثرترین منطق کسب و کار امروز یعنی “مشتری گرایی” قرار داده است. بومی کردن این دانش با استفاده از تجارب بدست آمده و الگو برداری مهمترین هدف “مدام” است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار