اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808024158410874

پزشکان در کدام کشورها درآمد بالایی دارند؟

کد: 139808024158410874

http://bit.ly/2pjw20D

، تهران , (اخبار رسمی): شاید سوال باشد که پزشکان در کدام کشورها درآمد بالایی دارند؟ در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین کشورها برای پزشکان معرفی می‌شود.

پزشکان در کدام کشورها درآمد بالایی دارند؟
پزشکان در کدام کشورها درآمد بالایی دارند؟

هلند سرزمین رویاهای پزشکان است. حقوق بالا، شرایط کاری عالی، ساعت کار کوتاه‌تر و تعطیلات بیشتر از مزایای کار در هلند برای پزشکان است

پزشکان درآمد فوق العاده خوبی دارند که البته در برابر وقت و هزینه‌ای که صرف تحصیل می‌کنند، به نظر منصفانه می‌آید. اغلب تصور می‌شود پزشکانی که در ایران مشغول به کار هستند دریافتی بسیار بالایی دارند،

۱۰.دانمارک

دانمارک تنها کشور حوزه اسکاندیناوی است که در لیست جا گرفته و در این زمینه تا حدودی عجیب و غریب عمل کرده است. در واقع، در دانمارک پرداختی پزشکان عمومی بیش از متخصصان است. درآمد یک متخصص در دانمارک حدود ۹۱,۰۰۰ دلار و یک پزشک عمومی به طور متوسط ​​۱۰۹هزار دلار در سال است. البته که متخصصان با این میزان درآمد سختی نمی‌کشند اما به هر حال این مسئله کمی عجیب و غریب است.

۹. سوئیس

سوئیس، این کشور بی‌طرف اغلب راه خود را درون لیست بهترین مکان‌ها برای زندگی پیدا می‌کند. و این عنوان تنها به خاطر کیفیت بالای زندگی و پرداختی خوب مشاغل نیست. پرداختی که برای پزشکان متخصص ۱۳۰هزار دلار و برای پزشکان عمومی ۱۱۶هزار دلار است. سوئیس کشوری شگفت‌انگیز و زیبا احاطه شده با ارتفاعات کوهستانی دیدنی و مرکز شکلات‌های واقعا خوب و ساعت‌های بی‌نظیر است.

۸. ایرلند

بله، جزیره زمرد در جایگاه شماره هشت لیست ما قرار گرفته، با درآمد بسیار عالی متخصصان حدود ۱۴۳هزار ​​دلار و پزشکان عمومی ۹۰هزار دلار در سال. اگر چه این پرداختی از برخی کشورهای دیگر این فهرست کمتر نیست، بیشتر متخصصان در ایرلند هم در خدمت دولت‌اند و هم به صورت خصوصی فعالیت می‌کنند. بسته به تخصص ممکن است برای یک ویزیت ۱۰ یا ۲۰ دقیقه‌ای حدود ۲۰۰ دلار یا بیشتر از بیمار دریافت کنند. بنابراین، مقدار درآمدی که متخصصان کسب می‌کنند معمولا به‌طور قابل توجهی بالاتر از ۱۴۳هزار دلار است. پس، اگر یک پزشک انگلیسی زبان باشد، مادامی که سختی آب و هوا برایش مهم نباشد ایرلند می‌تواند محل مناسبی باشد برای پول پارو کردن باشد.

۷. فرانسه

همه فرانسه، پاریس، شیرینی‌های رولتی، پنیر و نوشیدنی‌های لذیذ فرانسوی را دوست دارند. اما، علاوه بر غذاهای دوست داشتنی و شهرهای زیبا، درآمد پزشکان نیز در این کشور بالا است و عملا در هر خیابان یک داروخانه وجود دارد. متخصصان متوسط ​​۱۴۹هزار دلار و GP (پزشکان عمومی)، ۹۲هزار دلار در سال درآمد دارند. بنابراین، اگر شخصی فرانسه را بی عیب و نقص می‌داند، عاشق زبان فرانسوی است و می‌خواهد از چیزهای بهتری در زندگی لذت ببرد، فرانسه می‌تواند محل مناسبی برای کار، تحصیل و مهاجرت به عنوان یک دکتر باشد.

۶. انگلستان

پزشکان انگلستان، اگر چه اغلب برای کار سر از استرالیا در می‌آورند، در انگلستان از درآمد خوبی برخوردار هستند. متاسفانه در انگلستان، پزشکان زیاد کار می‌کنند و در بیمارستان‌ها کمبود پزشک به چشم می‌آید. یک متخصص دستمزد سالانه ۱۵۰هزار دلار و پزشک عمومی ۱۱۸هزار دلار دارد. انگلستان یکی از کشورهای این لیست است که بیشترین میزان حمایت مالی را به دانشجویان پزشکی ارائه می‌دهد.

۵. کانادا

کشور کانادا با درآمد متوسط سالانه برای متخصصان ​​۱۶۱هزار دلار و ۱۰۷هزار دلار برای پزشکان عمومی در جایگاه پنجم این لیست جا گرفته است. کانادا با معزل مهاجرت پزشکان خود به آمریکا به علت دستمزدهای بالاتر و کمبود دکتر روبه‌رو است. این به این معنی است که در کانادا نسبت به کشورهای دیگر، بسیاری از پزشکان با تعداد بالای مراجعین و بیماران با آشفتگی و انتظارهای طولانی مواجه هستند.

۴. بلژیک

قلب اتحادیه اروپا، بلژیک، رتبه چهارم لیست ما را به خود اختصاص داده است. درآمد متوسط یک پزشک متخصص در سال ​​۱۸۸هزار دلار و درآمد یک پزشک عمومی مبلغ نه چندان قابل توجه ۶۱هزار دلار است. اگرچه کشوری زیبا با شهرها و شهرستان‌های به سبک قرون وسطایی است، در بلژیک همه چیز آن طور که به نظر می‌رسد گل و بلبل نیست. پزشکان بلژیک با متوسط ۵۱ ساعت کار در هفته، طولانی‌ترین ساعت کار پزشکان در کشورهای اروپایی را دارند. مالیات نیز در بلژیک بسیار بالا است. 

۳. آمریکا

آمریکا شماره سه این لیست است. برای بسیاری که فکر می‌کنند آمریکا بهترین و اولین مقصد برای پزشکان است شاید تعجب‌آور باشد. یک متخصص می‌تواند انتظار درآمد ۲۳۰ هزار دلار در سال و یک پزشک عمومی تقریبا ۱۶۱هزار دلار را داشته باشد. این کشور در ۱۵ سال آینده به دلیل هزینه بالای کار و بیمه با کمبود قابل توجه پزشک روبه‌رو خواهد شد. همچنین، پزشکان در اینجا نگران شکایات مربوط به قصور پزشکی و هزینه‌های سرسام‌آور بیمه آن هستند.

۲. استرالیا

کشوری که از نظر درآمد پزشکان در بالای لیست ما قرار دارد استرالیا است. متخصصان درآمد سالانه ۲۴۷هزار دلار و پزشکان عمومی ۹۱هزار دلار دارند. بسیاری از پزشکان بریتانیا با توجه به شرایط کاری بهتر در بیمارستان‌ها و ارائه سیستم حمایتی بهتر به این کشور می‌آیند. سطح نیروی انسانی استرالیا بالاتر از بسیاری از کشورها است و تمرکز بالایی بر آموزش و پرورش است. پزشکان بخشی از ساعات کار خود را صرفا به یادگیری تکنیک‌های جدید و آموزش دیگران اختصاص می‌دهند.

۱. هلند

هلند سرزمین رویاهای پزشکان است. حقوق بالا، شرایط کاری عالی، ساعت کار کوتاه‌تر و تعطیلات بیشتر از مزایای کار در هلند برای پزشکان است. نظام بهداشت و درمان شگفت‌انگیز هلند برای هر فرد یک پزشک خانواده اخصاص داده است و خبری از انتظار طولانی پشت در مطب‌ها وجود ندارد. تعجبی ندارد که پزشکان از کار کردن در هلند رضایت بیشتری دارند. در خصوص درآمد نیز، متوسط ​​درآمد سالانه برای پزشکان متخصص ۲۵۳هزار دلار و پزشکان عمومی تقریبا ۱۱۷هزار دلار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه و بین المللی در اروپا ، کانادا ، امریکا و استرالیا سعی دارد تمامی امور حقوقی مهاجرت ( کاری، تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تمکن مالی، اخذ انواع اقامت های بلند مدت و کوتاه مدت، مشاوره حقوقی به امور مهاجرین و پناهندگان و …) فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام