اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808074171110239

آشنایی با کاغذ دیواری سه بعدی

کد: 139808074171110239

http://bit.ly/371PvnC

، تهران , (اخبار رسمی): در جهان، سه بعد وجود دارد: طول، عرض و ارتفاع؛ تمام تصاویری که در اطراف مشاهده می‌شود یا سه بعدی هستند یا دو بعدی و این سه بعدی یا دو بعدی بودن به ویژگی‌های تصویر مورد نظر بستگی دارد. تصاویر و طرح‌های دو بعدی، تصاویری هستند که در نقاشی‌های ساده و تابلوهای مختلفی دیده می‌شود.

آشنایی با کاغذ دیواری سه بعدی
آشنایی با کاغذ دیواری سه بعدی

این تصاویر نماهایی ساده داشته و در آنها از سایه، استفاده زیادی نشده است. در طرف مقابل تصاویر سه بعدی، تصاویری هستند که با استفاده از سایه روشن‌‌ها و بازی با رنگ و بهره بردن از خطای دید، نمای واقعی‌تری نسبت به تصاویر دو بعدی در آنها به وجود آمده و چشم‌نوازی بیشتری نسبت به سایر طرح‌ها دارد.

کاغذ دیواری سه بعدی، یکی از انواع کاغذ دیواری‌های مدرن است که در آن تصاویر و الگوها به صورت سه بعدی دیده می‌شود. در کاغذ دیواری سه بعدی بخش‌هایی از کاغذ دیواری برجسته و بخش‌هایی به صورت فرو رفته دیده می‌شود. به همین علت است که باعث ایجاد خطای دید در بیننده می‌شود. کاغذ دیواری سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری‌های ساده از جذابیت بیشتری برخوردار بوده و ملموس‌تر هستند.

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در خانه

از کاغذ دیواری سه بعدی نیز همانند سایر سبک‌های کاغذ دیواری، می‌توان در قسمت‌های مختلف خانه استفاده کرد. کاغذ دیواری سه بعدی برای پذیرایی محبوبیت و جذابیت بیشتری دارد؛ یکی از مکان‌های خوب جهت نصب کاغذ دیواری سه بعدی، دیوارهای اصلی خانه است. چرا که این دیوارها به خوبی طرح موردنظر را نشان می‌دهد.

تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری برجسته

بسیاری از فروشندگان کاغذ دیواری، هر کاغذدیواری برجسته‌‌ای را کاغذ دیواری سه بعدی می‌‌نامند. اما این تصور کاملا غلط است؛ چرا که کاغذ دیواری برجسته یا اکلیلی و کاغذ دیواری سه بعدی دو محصول جداگانه بوده و نباید با همدیگر اشتباه گرفته شوند. کاغذ دیواری برجسته به آن دسته از کاغذ دیواری‌ها گفته می‌شود که طرح‌های روی آنها برجسته است. برای مثال ممکن است طرح گل روی کاغذ دیواری برجسته باشد. این ویژگی دلیل بر آن نیست که کاغذ دیواری سه بعدی هم باشد. کاغذ دیواری سه بعدی از طرح‌هایی تشکیل شده که ممکن است برجسته نباشند، اما با نگاه کردن به آنها به عمق تصویر و سایه‌های داخل آن می‌توان پی برد. همچنین کاغذ دیواری برجسته قیمت بیشتری نسبت به کاغذ دیواری معمولی دارد اما کاغذ دیواری سه بعدی تفاوت قیمت چندانی با محصولات ساده در بازار ندارد.

تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سه بعدی

علاوه بر اینکه میان کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری برجسته تفاوت‌هایی وجود دارد، میان کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سه بعدی نیز تفاوت‌هایی حاکم است. مهم‌ترین تفاوت میان این دو محصول، طرحی است که روی آنها وجود دارد. در کاغذ دیواری سه بعدی الگویی تکرارشونده وجود دارد اما در پوستر سه بعدی تصویری واحد نمایش داده می‌شود. هنگام خرید کاغذ دیواری سه بعدی حتما باید این نکته را مدنظر داشت که بین کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سه بعدی و کاغذ دیواری برجسته دچار اشتباه نشود.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی به این دلیل که دارای طرح‌های چاپی سه بعدی هستند، از نظر قیمت تفاوت چندانی با کاغذ دیواری عادی ندارند. ممکن است مواردی مثل نوع طرح چاپی، جنس کاغذ دیواری و رنگ‌های به کار رفته در آن در قیمت کاغذ دیواری سه بعدی تاثیرگذار باشد اما این تاثیر به اندازه‌ای نیست که قرار باشد این دو محصول را خیلی از هم دور نگه داشت.

خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی

طرح‌های سه بعدی ای که روی کاغذ دیواری سه بعدی چاپ می‌شوند، می‌تواند همان طرح های مدنظر باشد. کاغذ دیواری سه بعدی بر خلاف کاغذ دیواری برجسته نیاز به برجستگی ندارد و همان طرح چاپی کافی است. بنابراین علاوه بر قیمت ارزان‌تر، خرید راحت‌تری نیز دارد. خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی از طریق فروشگاه‌های اینترنتی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مانند وب‌سایت www.mydiaco.com میسر می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه مای دیاکو، طرح مورد نظر خود را خریداری کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]