اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808144193110874

اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اقامت و سرمایه‌گذاری

کد: 139808144193110874

http://bit.ly/33xoarj

، تهران , (اخبار رسمی): برای مهاجرت به کانادا چه راه‌هایی وجود دارد؟ کدام راه موجود مناسب شرایط شما است و اینکه از چه روش‌هایی می‌توان سریع‌تر به کانادا مهاجرت کرد؟ اینها سوالاتی است که در ادامه بررسی شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق اقامت، سرمایه‌گذاری
مهاجرت به کانادا از طریق اقامت و سرمایه‌گذاری

مهاجرت به کانادا یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها در میان کشورهای دنیا برای مهاجرت است که البته با در نظر گرفتن شرایط مطلوب زندگی و بستر پیشرفت کانادا کاملا توجیه‌پذیر است. کانادا نه تنها یک کشور فوق‌ پیشرفته دارای اقتصاد روبه‌رشد و با اِلمان‌هایی ایده‌آل برای زندگی است، بلکه رتبه اول کیفیت آموزشی را در سیستم تحصیلات خود دارد؛

بنابراین جای تعجب نیست که ۹۹ درصد افراد این کشور باسواد هستند و همواره از سراسر دنیا درخواست‌های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. اما برای مهاجرت به کانادا چه راه‌هایی وجود دارد؟ کدام راه موجود مناسب است و اصلا از طریق چه روش‌هایی می‌توان سریع‌تر به کانادا مهاجرت کرد؟

چه روش‌هایی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

تمام کشورهای دنیا پذیرش مهاجر را بر طبق فاکتورهایی که متناسب با ملیت، فرهنگ و قوانین آن‌ها است، انجام می‌دهند. لذا دانستن این قوانین هم از لحاظ انتخاب کشوری با سازگاری بهتر برای زندگی آرام و خالی از دغدغه‌ ضروری است و هم به روند مهاجرت سرعت چشمگیری می‌دهد.

در کشور کانادا اداره‌ی امور مهاجرتی کانادا از سال ۲۰۱۵ برای سازماندهی بهتر و کوتاه کردن مدت رسیدگی به امور مهاجرتی و تقاضاهایی که برای مهاجرت به کانادا دریافت می‌شدند، سیستم پذیرش سریع یا همان اکسپرس اینتری را راه انداختند که به صورت اختصاری به آن EE هم گفته می‌شود. این سیستم در حقیقت یک محیط برای جمع آوری داده‌ها و امتیازبندی افرادی است که درخواست مهاجرت به کانادا از طریق برخی روش‌های مهاجرتی عمومی را دارند. حداکثر امتیاز در سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا ۱۲۰۰ امتیاز و حداقل آن ۴۰۰ است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می‌توان در کانادا بدون نیاز به مدرک تحصیلی خاصی اقامت دائم را بدست آورد که متاسفانه در حال حاضر این روش بسته‌ شده است. البته برای مهاجرت از طرق مشابه این روش می‌توان از گزینه‌های کارآفرینی در استان‌های خاص کانادا یا استان کبک هم اقدام کرد.

 دیگر مزایای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸، شامل موارد زیر است:

  • امکان مهاجرت قانونی به کانادا با تمام اعضای خانواده به صورت کاملا قانونی
  • خدمات آموزشی (تا قبل از ورود به دانشگاه) و پزشکی باکیفیت بالا و هزینه‌های بسیار پایین
  • امکان مهاجرت به شیوه‌های مختلف از جمله نیروی متخصص ،همچنین سرمایه‌گذاری و تحصیلی
  • اخذ اقامت دائم کانادا ظرف مدت سه سال پس از ورود به کانادا
  • برخورداری از مزایای رفاهی بی‌نظیر دولت کانادا مانند امکانات پزشکی رایگان، آموزش رایگان، بیمه سن یا بازنشستگی، بیمه بیکاری و...
  • اعمال حداقل مقررات دولتی در هنگام شروع کسب‌وکار پس از مهاجرت به کانادا و حمایت‌های همه جانبه دولت از شما؛ از پرداخت وام تا حمایت های سوبیسدی و غیره
  • دسترسی به بازار گسترده آمریکا و مکزیک بر اساس معاهده NEFTA (نَفتا)

گستردگی قومی، فرهنگی و مذهبی کانادا پذیرای افراد با هر شرایطی است به‌طوری‌ که آن‌جا هیچکس هیچ وقت احساس تنهایی نخواهد کرد.

با تراکم جمعیت فوق‌العاده پایین افراد از هر جهت زندگی آرامش بخشی را تجربه خواهند کرد، هرکسی خواهان زندگی در فضاهای باز و گسترده است قطعا انتخابش کانادا خواهد بود، با تراکم جمعیت ۳.۵ نفر در هر کیلومتر مربع یعنی کمترین تراکم جمعیت در جهان.

کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، با درآمد سرانه چشمگیر بالای ۳۵۵۰۰ دلار در سال است و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) و گروه هشت (G8) و سازمان تجارت جهانی (WTO) نیز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه و بین المللی در اروپا ، کانادا ، امریکا و استرالیا سعی دارد تمامی امور حقوقی مهاجرت ( کاری، تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تمکن مالی، اخذ انواع اقامت های بلند مدت و کوتاه مدت، مشاوره حقوقی به امور مهاجرین و پناهندگان و …) فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح