اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808184199412077

استخدام و جذب نماینده و بازاریاب

سیزپی استخدام می‌کند

کد: 139808184199412077

http://bit.ly/32yFMBM

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سیزپی برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت نماینده و بازاریاب استخدام می‌کند.

سیزپی استخدام می‌کند
سیزپی استخدام می‌کند

شرکت سیزپی با هدف گسترش بازار، از کلیه متخصصان و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند رزومه خود را ارسال کنند. 

افراد واجد شرایط می‌توانند رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت سیزپی یکی از اپراتورهای درگاه پرداخت اینترنتی در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 87 آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت پرداخت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی (SIZPay)

سیزپی با مجوز پرداخت‌یاری از بانک مرکزی یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پیشگامان فناوری اطلاعات است. سیزپی به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوری‌های نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون‌ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد و در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد کرد. ارائه درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، لینک پرداخت شخصی در کوتاهترین زمان و با کمترین کارمزد از مزایای استفاده از سرویس‌های پرداخت سیزپی است. وظیفه و امتیاز سیزپی این است که هویت کسب و کار مشتریان خود باشد بنابراین در هرکاری منافع مشتریان خود را در الویت قرار می‌دهد. سیزپی تیمی منسجم از صداقت، اعتماد، احترام و همدلیست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام