اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904044390613812

لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ شامل چه چیزهایی است؟

کد: 139904044390613812

https://bit.ly/2NAfUR6

، اصفهان , (اخبار رسمی): بازی های رایانه ای و کنسول های بازی، فرصت های هیجان انگیز را برای جوانان و نوجوانان فراهم کرده‌اند تا در دنیای مجازی به تفریح و سرگرمی بپردازند. برای انجام بازی‌های رایانه‌ای و سایر بازی ها در صفحه نمایشگر LCD، ایکس باکس و ...، لوازم‌جانبی و تجهیزاتی باید تهیه شوند.

لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ شامل چه چیزهایی است؟ | سیپاس
لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ شامل چه چیزهایی است؟

لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ و بازی های رایانه ای شامل انواع هدست، موشواره، صفحه کلید، صفحه کنترل کننده بازی های رایانه ای یا دسته بازی می باشد.

افرادی که در حوزه خرید و فروش لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ تجربه و مهارت کافی دارند، نسبت به اسامی تخصصی این تجهیزات مسلط هستند. برای لذت بردن از بازی های رایانه‌ای موجود در بازار، خرید ابزارها و لوازم جانبی ضروری است. برخی از این لوازم جانبی به لپتاپ متصل می شوند و برخی دیگر برای صفحه های نمایشگر (تلویزیون ها) طراحی شده اند.

 لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند اما در سردسته های اصلی آن ها موارد زیر قرار دارند.

  • کیبوردهای حرفه ای گیمینگ

همان گونه که اشاره شد، کیبوردهایی که گیمرهای حرفه ای استفاده می کنند تفاوت های زیادی با کیبوردهای معمولی دارد. یکی از ویژگی هایی که زیبایی این کیبوردها را در کنار قابلیت های زیاد آن ها تامین می کند، چراغ های رنگارنگی است که در زیر هر قسمت از صفحه کلید گیم روشن می شود. ترکیب بندی کلیدها نیز به گونه ای است که گیمر به راحتی بتواند به کلیدهای مورد نیاز دسترسی داشته باشد. 

  • موس های حرفه ای گیمینگ

در موس های عادی با اسکرول، 3 کلید روی موس شما قرار دارد اما در مورد موس های گیمینگ این موضوع کمی متفاوت است و حتی ممکن است تا 8 کلید نیز روی این موس ها وجود داشته باشد. موس های گیمینگ به عنوان یکی از لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ حرفه ای بسیاری از ویژگی هایی که کاربرد باید آن ها را با ترکیب کلیدهای کیبورد استفاده کند به راحتی در اختیارش قرار می دهند تا او تنها با فشردن یک کلید رو موس کاری را که می خواهد، انجام دهد.

  • هدفون گیمینگ

اکثر گیمرها دوست دارند با صدای بلند به بازی بپردازند اما این صدا اطرافیان را آزار می دهد به همین دلیل آن ها در بیشر موارد از هدفون ها استفاده می کنند. هدفون های گیمینگ تفاوت زیادی با هدفون های معمولی ندارد اما کیفیت صدای آن بسیار بالا و بدون نویز است و حتی در مواردی چندین کلیک روی خود دارند که دسترسی به آن ها را آسان تر می کنند.

  • مانیتور گیمینگ با رزولوشن بالا 

برای لذت بردن هرچه بیشتر از بازی، گیمرها دوست دارند از حداکثر رزولوشنی که سازندگان برای بازی لحاظ کرده اند، استفاده کنند. مانیتورهای گیمینگ جز گران ترین لوازم جانبی کامپیوتر گیمینگ به حساب می آیند.

  • دسته گیمینگ

یکی از بهترین قسمت برای گیمرها زمانی است که این دسته را در دست می گیرند و از قابلیت های آن استفاده می کنند. دسته های بازی امکانات زیادی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد و کاملا او را نسبت سایر کنترل کننده ها مانند موس و کیبورد بی نیاز می سازد.

البته این موارد قسمتی هستند که شما می بینید و بابت آن ها هزینه پرداخت می کنید، قسمت اصلی کامپیوتر گیمینگ که آن را به شدت قدرتمند می کند، در داخل کیس قرار دارد. رم های قدرتمند، پردازنده های گرافیکی بالا، مادربورد و CPU متمرکز و قوی از مهم ترین بخش های کامپیوترهای گیمینگ هستند.

 

علاقمندان برای خرید ارزان لوازم جانبی کامپیوتر و بهره مندی از تخفیف به فروشگاه اینترنتی سیپاس مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی سیپاس

فروشگاه اینترنتی سیپاس عرضه کننده انواع لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]