اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905064459713815

چند نکته طلایی 2020 جهت طراحی منزل کوچک

کد: 139905064459713815

https://bit.ly/2P0pFsb

، اصفهان , (اخبار رسمی): طراحی منزل کوچک از جمله مسائلی است که گاها می تواند برای افراد تبدیل به یک دغدغه شود. زیرا امروزه اکثر خانه ها کوچک شده و در عین حال همه افراد خواهان خانه ای زیبا و شیک هستند. در نتیجه این موضوع می تواند در رابطه با خانه های کوچک از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار باشد.

چند نکته طلایی 2020 جهت طراحی منزل کوچک
چند نکته طلایی 2020 جهت طراحی منزل کوچک

در طراحی منزل کوچک توجه به نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است

  • توجه به نورپردازی در طراحی منزل کوچک

در طراحی منزل کوچک توجه به نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که به طور کلی نور و روشنایی فضای اطراف را دلباز و وسیع نشان می دهد. به همین خاطر توجه به این موضوع می تواند نتیجه فوق العاده ای را برای شما به همراه داشته باشد. جدا از این مورد، نورپردازی مناسب نوعی انرژی مثبت و در نتیجه حسی خوب را در فضا پراکنده می کند. به همین خاطر این ایده باید در هر خانه ای مورد استفاده قرار گیرد. البته شاید تاثیر آن در طراحی منزل کوچک بیشتر احساس شود تا در خانه ای که ذاتا بزرگ است. حال بسیاری از خانه ها هستند که از نور طبیعی بهره مند نمی باشند. در چنین حالتی نیز باید از انواع وسایل روشنایی جهت جبران این خلاء استفاده کرد.

  • استفاده از رنگ های تیره و گرم را در طراحی منزل کوچک به فراموشی بسپارید!

اصولا رنگ های گرم و یا تیره از طرفداران بیشتری برخوردار هستند. چرا که برخی از رنگ های گرم هیجان انگیز و انرژی بخش بوده و به همین خاطر افراد جذب آنها می شوند. اما این را باید بدانید که در رابطه با طراحی منزل کوچک باید دور آنها را خط قرمز بکشید. زیرا اغلب رنگ های گرم فضای خانه را کوچک و گرفته می کنند. در نتیجه اگر به فکر دلباز کردن خانه تان باشید، عاقلانه است که بیشتر از رنگ های روشن استفاده نمایید.

  • استفاده از شلف های دیوارکوب جهت زیبایی بخشیدن به خانه
    شلف ها نقطه عطفی جهت زیبایی بخشیدن در طراحی منزل کوچک محسوب می شوند. چرا که با استفاده از اکسسوری های تزئینی می توان فضای خانه را از حالت یکنواختی خارج کرد. اما نکته ای که در رابطه با خانه های کوچک وجود دارد، این است که نباید شلوغ به نظر برسند. به همین خاطر با استفاده از شلف های دیوارکوب گویی با یک تیر دو نشان زده اید. چون از طریق آنها بدون آن که فضا را شلوغ کرده باشید، از وسایل مورد علاقه تان هم استفاده کرده اید. تنها کافی است که نمونه هایی از آن ها را بر دیوار نصب کرده و تعدادی وسیله روی آن ها قرار دهید. این وسیله ها می توانند کتاب، قاب عکس، مجسمه های کوچک و یا هر چیز مشابه دیگری باشند.

**جهت اطلاع از مهم ترین نکات طراحی و خرید بهترین محصولات مناسب با طراحی منزل کوچک به صفحه ما حتما سر بزنید**

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل