اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905154477913815

نکات مهم در طراحی منزل به سبک مدرن

کد: 139905154477913815

https://bit.ly/2PEGYiR

، اصفهان , (اخبار رسمی): بسیاری ازمردم گمان می کنندسبک مدرن و سبک معاصر یکی بوده ومشابه می باشند،اما این چنین نیست.وقتی صحبت از طراحی منزل مدرن می شود، منظور ما یک سبک ایجاد شده دردهه های20 تا۴۰ میلادی است.این یک سبک مشخص است وهر تغییری می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد،ولی طراحی به سبک معاصر با تغییر زندگی ما تغییر می کند

نکات مهم در طراحی منزل به سبک مدرن
نکات مهم در طراحی منزل به سبک مدرن

لوازم جانبی کوچک و متفاوت می توانند محیط هایی که به طرز محافظه کارانه طراحی شده اند را بهتر و جالب تر کنند

طراحی منزل به سبک مدرن را می توان در دو جمله بیان نمود:

  • دکور مینیمالیسم و نور
  • عدم وجود تاریکی و رنگ بندی در کل اجزاء.

در این جا منظور از سبک مینیمالیسم استفاده از یک طراحی ساده می باشد. چرا که یکی از فاکتورهای طراحی مدرن سادگی در عین زیبایی است. استفاده از نورپردازی مناسب و به کارگیری رنگ هایی که با یکدیگر تطابق دارند از دیگر نکات مهمی است که باید به آن توجه شود.

علاوه بر آن چه که در بالا به آن ها اشاره شد، نکات دیگری را نیز باید در نظر داشته باشید. نکته اول احساس راحتی کردن است و نکته دیگر این است که ظاهر خانه چگونه به نظر برسد. در این صورت، شما می توانید برخی نکات را برای مدرن ساختن دکوراسیون داخلی اجرایی کنید.

سعی کنید از فرم های ساده استفاده کنید. از خطوط ضخیم، خشن، تزئینات ناخوشایند، پارچه های ضخیم، فرش ها و گلیم های بزرگ اجتناب کنید. اگر از نظر شما مانعی ندارد که پنجره پرده یا تور نداشته باشد، اجازه دهید پنجره ها بدون پرده باشند. درمورد پارچه ها نیز بهتر است از پارچه های ساده، سبک و کم وزن استفاده کنید. شما می توانید اتاق ها را تزئین کنید و برای این کار به خود سخت نگیرید. به خود فرصت دهید تا خلاقیت را به طور کامل ابراز کنید.

لوازم جانبی کوچک و متفاوت می توانند محیط هایی که به طرز محافظه کارانه طراحی شده اند را بهتر و جالب تر کنند. در واقع تعداد زیادی مغازه وجود دارد که می توانید لوازم متنوع از هر سبک، قیمت، سلیقه و رنگ از آنها خریداری کنید. سعی نکنید همه چیزهایی که دوست دارید در یک اتاق جمع کنید.

یک قانون خوب برای این مورد وجود دارد: هر چه خلوت تر، بهتر. رعایت سادگی در چیدمان مبلمان بهترین تصمیم برای خلق طراحی منزل مدرن است. از فضای زیر تخت می توانید به عنوان مکانی برای نگه داشتن پتو و بالشت استفاده کنید. برای مثال بر روی دیوارها می توانید قفسه هایی برای نگهداری کتاب ها، تزئینات و گل ها نصب کنید.

این خانه شماست و تنها شما می توانید رنگ ها و بافت ها را انتخاب کنید و فقط آن چه را که می خواهید در جای که دوست دارید دیده شود بچینید . اگر شی خاصی را دوست دارید آن را بخرید و در بالای یک قفسه قرار دهید. اگر از چیزی نفرت دارید آن را در خانه مدرن استفاده نکنید.

*** علاقه مندان می توانند جهت مطالعه دیگر نکات برای طراحی منزل به مقاله طراحی منزل مراجعه نمایند ***

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل