اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905214486410571

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

کد: 139905214486410571

https://bit.ly/3iB3XYS

، تهران , (اخبار رسمی): روش انتخاب رشته دانشگاه آزاد چه گونه می باشد؟

به اطلاع می رساند انتخاب رشته دانشگاه آزاد آغاز شده است . هر داوطلب با توجه به شرایط مندرج در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی می تواند اقدام به انتخاب رشته کند. علی رغم تصمیم مسؤولین مبنی بر اقدام ثبت نام هردو دانشگاه سراسری و آزاد و بوجود آمدن تغییراتی در نحوه برگزاری آزمون ولی هنوز ناظر بر برگزاری انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد بصورت مجزا هستیم .

زمان انتخاب رشته دانشگاه ازاد 99

سال پیشین انتخاب رشته دانش کده آزاد از 25 مرداد آغازشد و تا تاریخ 5 شهریور ماه ادامه داشت . پیش بینی می‌گردد سال جاری نیز زمان تعیین رشته دانش کده آزاد ۹۹ طبق سال پیشین در دهه سوم مرداد ماه اغازشود

روش انتخاب رشته دانشگاه آزاد چه گونه می باشد؟

در رابطه با شیوه و چگونگی انتخاب رشته آزاد باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که هر داوطلب جهت گزینش رشته آزاد بعداز مشاهده کارنامه و اطلاع از جایگاه و تراز خود باید از طریق ورود به سایت انتخاب رشته آزاد تمامی اقدامات موردنیاز جهت تعیین حرفه مورد نظر خود از میان رشته هارا انجام دهد. وبسایت گزینش حرفه دانش گاه آزاد به نشانی azmoon.org در طی انتخاب حرفه فعال می‌شود و قابلیت ورود به آن برای هر فرد داوطلب وجود داراست. بعداز ورود به سایت انتخاب رشته آزاد نوبت به کلیک کردن روی لینکی تحت عنوان لینک ثبت نام و انتخاب رشته میرسد. بعداز باز شدن صفحه می بایست شناسه کالج آزاد و کد ملی یا کد رهگیری مخصوص اتباع خارجی را در بخش های تعیین شده درج فرمائید. پس از انجام این کار قابلیت و امکان ورود به پنل شخصی برایتان وجود دارد. اعتنا نمائید که کد یا شناسه دانشکده آزاد را می‌توانید در انتهای کارنامه خود بیابید. تنها توجه داشته باشید که قبل از گزینش رشتهآزاد پرداخت هزینه تعیین شده الزامی است.

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد:

در زمینه راهنمای انتخاب رشته آزاد بهتر است توجه داشته باشید تعداد انتخاب های مجاز داوطلبان حداکثر 100 کدرشته محل است و باید این 100 کد حرفه را صرفا از مجموعه آزمایشی که در کنکور آن شرکت کرده اند ، انتخاب نمایند. شیوه تحلیل فرم گزینش حرفه این چنین می‌باشد که از در آغاز رشته های انتخابی شمارا ارزیابی می کنند و در‌صورتی‌که تراز شما مناسب با یکی‌از رشتهها باشد ، در همان رشته پذیرفته خواهید شد

راهنمای انتخاب رشته در سامانه azmoon.iau.ac.ir

مشاوره گزینش رشته دانشکده آزاد بدون کنکور از مباحث مهمی میباشد که سرنوشت شغلی آینده را گزینش می کند وحتما باید با مشاوری حاذق که نسبت به بازار شغلی فعلی رشته شما دوراندیشی بدون نقص دارااست و می تواند مطابق با استعداد شغلی شما دانش آموزان بهترین رشتهرا بیابد و به سامانه azmoon.iau.ac.ir هدایتتان می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش