اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905224489710571

بهترین مشاوره انتخاب رشته گروه های تحصیلی انسانی ـ تجربی ـ ریاضی سال 1399

کد: 139905224489710571

https://bit.ly/3l6MBot

، تهران , (اخبار رسمی): دریافت مشاوره برای هریک از گروه های تحصیلی برای هر فرد متقاضی و داوطلب ضروری است. در واقع هر داوطلب یا دانش آموز برای انتخاب رشته کنکور به دریافت مشاوره و راهنمای جامع نیازمند است. هر فرد می تواند بهترین انتخاب رشته را در گروه آزمایشی خود داشته باشدو آینده خوب و درخشانی را برای خود رقم بزند.

انتخاب رشته دانشکده آزاد کنکور انسانی

ملاک قبولی برای ادامه تحصیل برای بسیاری از داوطلبان متفاوت خواهد بود . برای عده ای حرفه ای که در آن تحصیل می کنند از اهمیت فوق العاده ای برایشان برخوردار است و کسانی دیگر شهر و دانش گاه برایشان حق اولویت دارااست . در سالهای اخیر با ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ، این امکان برای داوطلبان مهیا شد تا با شرکت در یک آزمون بتوانند هم در دانش گاه سراسری و هم در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته نمایند . از ویژگی های انتخاب رشته کنکور انسانی می توان به عدم تاثیر بومی گرینی اشاره کرد.

انتخاب رشته دانش گاه سراسری کنکور تجربی

 منظور از دانشگاه های سراسری عبارتند از دانش کده های روزانه ، نوبت دوم ، غیرانتفاعی ، پیام نور و پردیس خودگردان. انتخاب رشته کلیه ی این دانشگاه ها به صورت همزمان و درقالب یک فرم انتخاب رشته انجام میشود و رشته هایی که کلاً واحد های دانشگاهی فوق ارائه می شود ، در دفترچه ای تحت عنوان دفترچهانتخاب رشته کنکور تجربی گردآوری شده است. داوطلبان می توانند بعد از دانلود دفترچه ، حداکثر 150 کدرشته محل تعیین نمایند. • رشته های مجموعه علوم پزشکی در دانش گاه های پیام نور و غیرانتفاعی ارائه نمی شود و بیشتر رشته های این دانشگاه دربرگیرنده مجموعه علوم پایه (زیست شناسی ، شیمی کاربردی ، شیمی محض و…) ، علوم انسانی (حسابداری ، مدیریت ، حقوق ، روانشناسی و …) و فنی مهندسی (مهندسی صنایع ، عمران و …) میباشند. • برای انتخاب رشته دانش گاه های سراسری نیازی به پرداخت هزینه در سایت سنجش نیست.

انتخاب رشته ریاضی

 انتخاب رشته ریاضی به شرطی می تواند مسیر موفقیت شما باشد که آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته ی مورد علاقه ی شما در کدام یک از دانش گاه های کشور‌ایران رتبه ی بهتری دارد و با گزینش صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید. دغدغه مهم کنکوری ها این است که چه طور می‌گردد با مرتبه خود در دانشگاه مد حیث در رشته ی مورد عشق قبول شد. 

ویژگی انتخاب رشته خوب:

آخری گام دانش آموزان برای ورود به دانشگاه انتخاب رشته کنکور است و از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی مهمترین گام نیز همان گزینش رشته کنکور محسوب می شود به عبارت دیگر یک انتخاب رشته غلط می‌تواند زحمات چندین و جند ساله داوطلب کنکور بر باد دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش