اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905224489810571

ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی سال 1399

کد: 139905224489810571

https://bit.ly/2CYwLLu

، تهران , (اخبار رسمی): مشاوره پذیرش مبنی بر سوابق تحصیلی

ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی فرصتی دوباره برای تحصیل در رشته های دانشگاهی مورد علاقه داوطلبان کنکور و متقاضیان ورود به دانشگاه فراهم کرده است. پذیرش بدون آزمون در رشته های با سوابق تحصیلی در دانشگاه های سراسری (دانشگاه تهران) – آزاد و پیام نور فراهم نموده است.همجنین دانشگاه تهران بدون آزمون شامل چند نوع دانشگاه می شود که با توجه به نوع دانشگاه شرایط ورود بدون آزمون به دانشگاه تهران نیز متفاوت است.

زمان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی سراسری 99 در دو نوبت ورودی مهر و ورودی بهمن برگزار می شود . علاقه مندان پذبرش بدون آزمون این دانش کده ها باید در زمان تعیین شده برای نیم سال ورودی مورد نظر خود ، اقدام به ثبت نام کنند .

معرفی رشته های بدون کنکور دانش گاه آزاد

رشته هایی که داوطلبان بدون کنکور دانش گاه آزاد می توانند نسبت به تحصیل در آن ها اعلام علاقه مندی نمایند ، در قالب دفترچه ثبت نام و  رشته بر اساس سوابق تحصیلی99 و از طریق وبسایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می گردد. لیست رشته های ارائه شده تمامی واحدهای دانشگاهی آزاد و در تمام سطوح مثلا کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته از طریق دفترچه های مختص به خود در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

تفاوت زمان ثبت نام دانش کده پیام نور با سایر دانشگاه ها :

دانش گاه پیام نور نیز همانند سایر دانش گاه های بدون کنکور دیگر، در دو ترم مهر و بهمن اقدام به جذب داوطلبان می نماید و از نطر برهه زمانی ثبت نام هیچ تفاوتی با سایر دانش کده های دیگر نخواهد داشت. داوطلبان با مراجعه به سازمان سنجش و آموزش کشور می توانند برای تکمیل اطلاعات و همچنین دریافت فرم مربوط به ثبت نام اقدام نمایند.

مشاوره پذیرش مبنی بر سوابق تحصیلی:

علاقه مندان به ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانش کده های دولتی بعد از مطالعه شرایط طریق ولیست رشته های ارایه شده در ئفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری با فراهم کردن مدارک لازم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. هر ساله دانشگاه های سراسری اقدام به جذب دانشجو هم از طریق کنکور سراسری و هم بصورت بدون آزمون می نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش