اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905234491610571

سامانه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور سال 1399

کد: 139905234491610571

https://bit.ly/32kAUSD

، تهران , (اخبار رسمی): نحوه ثبت نام و رشته های دانشگاه مجازی

امکان ثبت نام  مجازی بدون کنکور برای تمامی رشته ها وجود دارد . ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور کاردانی – کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت اینترنتی صورت می گیرد.پذیرش دانشگاه مجازی به صورت با آزمون و بدون آزمون صورت می گیرد. داوطلبان در دو ترم مهر و بهمن جهت ثبت نام اقدام نمایند.قبل از انجام ثبت نام می بایستی از زمان وشرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه مجازی مطلع شوند.

چه مدرکی برای نام نویسی سوای کنکور کالج مجازی نیاز میباشد ؟

·         دیپلم آموزشی نطام تازه زمان دوم دبیرستان ·   

      پیش دانشگاهی نظام قدیم ·    

     دیپلم 4 ساله نظام قدیم ·        

 کاردانی  تائید وزارت علم ها پژوهش ها و فناوری

لیست رشته‌های دانشکده مجازی 99 – 1400

فعلا 10 رشته های دانشگاه مجازیدر طول کارشناسی تدریس می شود که مشتمل بر رشته‌های حقوق، زبان و ادبیات انگلیسی در دانش کده شیراز و علوم حدیث در دانشگاه غیرانتفاعی علوم حدیث می باشد. دوران کارشناسی رشته‌های مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر نیز در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر تدریس میگردد

دانشگاه های مجازی ایران

 بسیاری از دانشگاه های مجازی یا دانشگاه های الکترونیک کشور ، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام به پذیرش دانشجو می کنند . به عنوان مثال دانش گاه ها و رشته های مجازی می توان به رشته های مهندسی در دانش کده دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، دانشگاه بین¬ المللی ایران ، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و... اشاره کرد

چه‌طور وارد دانش کده مجازی شویم؟

باید بگوییم که ورود به دانشکده های دولتی همانند دانشکده تهران و علم و صنعت متعدد می باشد. در واقع این دانشگاه ها با نشر اطلاعیه ای بر طبق پذیرش دانشجو در بعضی از رشته های خاص، ثبت نام خود راآغاز می نمایند. شرایط ادامه تحصیل در‌این دانش گاه های مجازی در واقع هیچ گونه تفاوتی با سایر دانشگاه های دیگر ندارد و تنها تفاوت مربوط به نحوه تحصیل در‌این دانش کده ها است که به صورت فیلم و مجازی میباشد..

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش