اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905264496813815

چگونه مناسب ترین آینه کنسول را انتخاب کنیم؟

کد: 139905264496813815

https://bit.ly/3gcemby

، اصفهان , (اخبار رسمی): آینه کنسول از جمله لوازم مهم منزل هستند که علاوه بر ایجاد نمایی زیبا دربخش هایی از خانه، برای قرار دادن لوازم اضافی در خانه مناسب است. استفاده از آینه کنسول 1مقوله طبیعی در اکثر خانه ها است.اما شاید به نظر بیاید که برای برخی از خانه ها مناسب نباشد در این مقاله درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد:

چگونه مناسب ترین آینه کنسول را انتخاب کنیم ؟
چگونه مناسب ترین آینه کنسول را انتخاب کنیم؟

توجه داشته باشید که رنگ کنسول با لوازم خانه هماهنگ باشد.

در این بین انتخاب آینه کنسول مناسب نیز بسیار با اهمیت است. شما می توانید با توجه به لوازم خانه و دکوراسیون آن آینه مناسب برای کنسول خود را انتخاب کنید. اما توجه داشته باشید که آینه های کنسول در بخش های مختلف خانه به ترتیب زیر هستند:

  • اگر قصد دارید آینه کنسول برای پذیرایی و اتاق نشیمن انتخاب کنید، سعی کنید با کنسول هماهنگی داشته باشد. البته ابعاد آن از کنسول کوچکتر باشد. می توانید آینه را روی کنسول قرار دهید و یا به دیوار نصب کنید. با توجه به سلیقه خودتان انتخاب کنید.
     
  • اگر می خواهید آینه کنسول را در ورودی خانه استفاده کنید، توجه داشته باشید که کنسول کمی کوچکتر بوده و آینه کنسول کشیده تر باشد. چرا که این امکان را به شما می دهد تا خود را کامل در آینه ببینید. از آن جایی که این آینه ها کمی بزرگ هستند بهتر است به دیوار نصب نشوند و روی کنسول قرار بگیرند. البته این موضوع کاملا سلیقه ای است.
     
  • اگر می خواهید آینه کنسول برای راهرو های خانه تهیه کنید، سعی کنید ابعاد آینه و کنسول هر دو کوچک باشد. چرا که در این بخش از خانه کار کرد کنسول فرق خواهد داشت. شما می توانید از آینه های گرد استفاده کنید و آن ها را به دیوار نصب کنید. کنسول ها در راهرو بیشتر به عنوان قرار دادن اشیاء کوچک کاربرد دارد، بنابراین نیازی به ابعاد بزرگ تر نداریم.

    اما در نهایت با توجه به سلیقه و نیاز خود آینه کنسول را انتخاب کنید.  توجه داشته باشید که رنگ کنسول با لوازم خانه هماهنگ باشد. به علاوه به سبک دکوراسیون خود نیز توجه کنید. اگر به سبک مدرن است از آینه کنسول ساده استفاده کنید. اما اگر به کلاسیک نزدیک تر است، کنسول های طرح دار و آینه هایی با قاب های برش خوده را انتخاب کنید.
جهت اطلاعات بیشتر درباره انواع مدل های آینه کنسول و قیمت آن به این لینک سر بزنید !!!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل