اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990622454597639

گفتگو با مدیرعامل شرکت تسکو بزرگترین تولیدکننده داربست های جدید در ایران

کد: 13990622454597639

https://bit.ly/32nBRe9

، تهران , (اخبار رسمی): گفتگوی داربستان با مدیرعامل محترم شرکت تسکو تولیدکننده داربست های نوین در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

گفتگو با مدیرعامل شرکت تسکو بزرگترین تولیدکننده داربست های جدید در ایران
حضور داربستان در غرفه شرکت تسکو در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

تسکو به عنوان بزرگترین تولیدکننده داربست در ایران ، در گفتگویی کوتاه داربستان با مدیرعامل محترم این مجموعه آقای مهندس بیگی در خصوص معرفی محصولات و مشکلات آن می گوید.

سکوهای مدولار نصب راحت تری نسبت به داربست های سنتی دارد ، ایمنی بالاتر تری دارد و بهروری را افزایش می دهد. چه آن کسی که این داربست ها را می بندد و یا روی این داربست ها کار می کند ایمنی بالا و دسترسی راحتی را برای آن ایجاد می کند. این محصول در تمام دنیا استفاده می شود ما ۱۰ سال است که در این صنعت فعالیت می کنیم این محصول از ابتدا ایراداتی داشته است که به مرور زمان به وسیله پیمانکارانی که از این داربست ها استفاده می کردند توانستیم ایرادات را برطرف کینم .

این داربست های که تولید می کنیم به دو محصول درجه ۱ و ۲ تقسیم می شود . محصول درجه ۱ ما که گالوانیزه گرم است مخصوص پالایشگاه ها و پتروشیمی ها می باشد و محصول درجه ۲ ما مربوط به ساختمانها که با همان ویژه گی ها و استاندارد ها اما با قیمت مناسب تر عرضه می شود .

در حال حاضر اگر پیمانکار داربستی بخواهد پروژه ای را بگیرد باید در مورد یک تک محصول صحبت کند یعنی بست و لوله که یا خوب بسته می شود و یا بد و اینکه حوادث سقوط داشته است یا خیر پیمانکار از این ویژه گی ها استفاده می کند و خود را میان رقبا متمایز می کند حتی برای اینکه  به هر قیمتی پروژه را بگیر قیمت خدمات خود را به نصف کاهش می هد ! ولی محصول زودبست اینطور نیست و ویژگی های منحصر به فردی دارد که می تواند کارفرما را راضی کند تا قیمت بیشتری نسبت به داربست های سنتی بپردازد چرا ؟ چون مثلاً سنگ کار به جای اینکه ۶ ماه در سه ماه کار خود را به اتمام می رساند.

در مورد قیمت باید گفت شما در داربست های سنتی بست و لوله می گیرید ولی محصول ما سکوی مدولار است با ویژه گی های بسیار دارای پله کان موقت کارگاهی می باشد دسترسی سریع به نما ، برجک موقت و ... ، این قیمت با توجه بازار و تاریخ امروز که ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ می باشد متر مربع نما با کلیه تجهیزات پلتفرم ، راه پله  و غیره حدود ۷۰۰ هزار تومان برای خرید یعنی برای ۱۰۰۰ متر ۷۰۰ میلیون برای خرید آن باید پرداخت کنید .

فیلم کامل این گزارش را در آپارات ببینید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان