اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906224547013815

آینه کاری مدرن در پذیرایی منزل شما

کد: 139906224547013815

https://bit.ly/3ir1MHn

، اصفهان , (اخبار رسمی): هنر آینه کاری نه تنها فضای داخلی خانه را وسعت می بخشد، بلکه موجب افزایش نور در خانه نیز است. اغلب برای فضا هایی که نور کم تری دارند از آینه استفاده می شود.

آینه کاری مدرن در پذیرایی منزل شما
آینه کاری مدرن در پذیرایی منزل شما

سلیقه بانوان خانه دار همیشه در دکوراسیون داخلی منازل عیان بوده است. همچنین طراحان دکوراسیون داخلی امروزه نقش بسیار مهمی در تزئین بخش داخلی منازل و طراحی دکوراسیون آن ها دارند. در این میان هنر آینه کاری مدرن نه تنها در زیبایی بیشتر منازل نقش مهمی دارد بلکه باعث می شود منازل شما بزرگتر به چشم بیایند.

در استفاده از آینه کاری مدرن در منازل، باید در نظر داشته باشید که اگر متراژ پذیرایی پایین است، بهترین محل نصب آینه ها، قسمت انتهایی سالن پذیرایی است. اما اگر یک پذیرایی بزرگ و دل باز دارید، بهتر است وسط یکی از دیوار های بزرگ را برای آینه کاری انتخاب کنید. در نشیمن نیز برای دیوار اطراف تلویزیون و دیوار پشت مبل ها، بنا بر سلیقه افراد از انواع طرح های آینه کاری مدرن می توان استفاده کرد.

همان طور که گفته شد یکی از آینه کاری های مدرن، آینه کاری پشت دیوار تلویزیون است. اگر انتخابتان را کرده اید که دقیق تلویزیونتان را کجا خانه قرار دهید، آینه کاری پشت دیوار تلویزیون می تواند فضای نشیمن خانه تان را جلوه دیگری ببخشد. برخی افراد چندان موافق آینه کاری پشت تلویزیون نیستند زیرا معتقدند این آینه کاری می تواند حواسشان را از تلویزیون دیدن پرت کند؛ اگر شما هم همین نظر را دارید بهتر است از آینه کاری استفاده کنید که از قطعات کوچک و نا منظم آینه درست می شود به این ترتیب علاوه بر این که قاب زیبایی پشت دیوار تلویزیونتان دارید، حواستان هم پرت نمی شود. البته آینه کاری ها پشت دیوار تلویزیون آن قدر متنوع است که شما را ترغیب کند این کار را برای منزلتان انجام دهید. 

یکی دیگر از امکان هایی که آینه کاری مدرن در آن انجام می شود، دیوار نهار خوری است. دیوار نهار خوری از جاهایی است که اگر یک آینه کاری زیبا در آن وجود داشته باشد می تواند زیبایی دو چندانی را در چشم بیننده جلوه گر کند.

علاقمندان برای مطالعه بیشتر می توانند به سایت گروه آینه و دکوراسیون زجاجی مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل