اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907294710013815

5 تکنیک طلایی برای داشتن بهترین طراحی داخلی اداری

کد: 139907294710013815

https://bit.ly/3km2NS7

، اصفهان , (اخبار رسمی): به دلیل گذراندن وقت زیاد در محیط اداری، باید به طراحی آن هم بسیار اهمیت داد.

5 تکنیک طلایی برای داشتن بهترین طراحی داخلی اداری !!
5 تکنیک طلایی برای داشتن بهترین طراحی داخلی اداری

همه شما روزانه مدت زمان زیادی را در محل کار می گذرانید و بیشتر از آن که در خانه باشید در دفتر کارتان هستید به همین علت طراحی داخلی محیط کار اهمیت دو چندانی نسبت به سایر فضاها دارد.

  • آیا میز و صندلی باید راحت باشند؟!

میز و صندلی اداری باید دارای زاویه مناسب برای نشستن فرد باشد و صندلی باید دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشد. پشت صندلی باید دارای انحنا برای قرار گرفتن در گودی کمر باشد تا آسیبی برای فیزیک فرد نداشته باشد. البته صندلی کاری نباید مانند مبلمان خانه باشد زیرا همان فضا را برای فرد تداعی کرده و احتمال دارد فرد روی صندلی کسل و خواب آلود شود. 

 

  • هر فرد باید فضای خصوصی داشته باشد؟!

بهتر است هر فردی در فضای اداری محیطی نیمه خصوصی داشته باشد تا با تمرکز کامل بتواند به کار روزانه خود بپردازد. این محیط می تواند یک میز خصوصی باشد یا فضایی که با پارتیشن از یکدیگر جدا شده باشد.

 

  •  به کار گیری صحیح رنگ ها در طراحی داخلی اداری

رنگ ها نقش بسیار مهمی در طراحی داخلی اداری ایفا می کنند. در محیط های کاری نمی توان یک رنگ به خصوص را برای طراحی داخلی اداری در نظر گرفت و به سایر رنگ ها بی اعتنا بود. بستگی به کاری که در فضای اداری صورت می گیرد، استفاده از رنگ های مختلف در فضای داخلی به افزایش بهره وری کارمندان کمک می کند.

برای دانستن رنگ هایی که در فضای اداری غوغا می کنند، اینجا را کلیک کنید.

 

  • نورپردازی مناسب در محیط کاری

از آن جا که هدف از طراحی داخلی اداری افزایش بهره وری افراد در محیط کاری است، نور پردازی عنصر مهمی در طراحی داخلی محسوب می شود. محیط هایی که نور آن ها کم باشد، کارمندان را خسته و خواب آلود کرده و کارآیی آن ها را کاهش می دهد. نور در محیط کاری باید به صورت یکسان باشد به نحوی که یک قسمت خیلی تاریک و یک قسمت بیش از حد روشن نباشد. 

 

  •  استفاده از گل و گیاه در محیط اداری

محیط کار علاوه بر تمام مواردی که گفته شد باید زیبا نیز باشد زیرا این مورد به صورت مستقیم بر روحیه کارمندان اثر می گذارد. در طراحی داخلی اداری استفاده از گل های طبیعی علاوه بر طراوت محیط به زیبا شدن محیط نیز کمک می کند. گل ها و گیاهانی که برای طراحی داخلی اداری انتخاب می شود باید از لحاظ نیاز به نور با فضا هماهنگی داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل