اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990811472488167

آغاز ثبت نام دوره جدید مجازی «روش ساده فهم بهتر قرآن»

کد: 13990811472488167

https://bit.ly/2I0ssS3

، تهران , (اخبار رسمی): استقبال بی نظیر و بازخوردهای بسیار مثبت شرکت‌کنندگان دوره‌های قبل، علت اصلی تداوم دوره های روش ساده فهم قران است.تمام افراد دیپلم به بالا می‌توانند با فراگیری این روش، لذت فهم آیات و سوره‌های قرآن را تجربه کنند.

آغاز ثبت نام دوره جدید مجازی «روش ساده فهم بهتر قرآن»
دوره مجازی روش ساده فهم قران

روش ساده فهم قرآن، با تاکید بر انسجام درونی فرازهای مختلف یک سوره، نگاه نویی به مخاطب ارایه می کند تا با اعتماد به نفس بیشتر، بتواند با آیات ارتباط برقرار کرده و از پیوستگی آیات سوره لذت بیشتری ببرد.

با توجه به استقبال و ابراز رضایت از 10 دوره‌ حضوری و مجازی تدبر در قرآن ، دوره جدید مجازی آموزش روش مطالعه و فهم بهتر قرآن در دهه سوم آبان ماه برگزار می‌شود.

در این دوره‌ آموزشی که در پیام رسان‌های واتساپ و تلگرام با بیانی ساده برگزار می‌شود، قران آموزان در عرض دو ماه می‌توانند فهم مناسبی از قرآن را داشته باشند. به این صورت که فایل‌های صوتی و متنی برای آنها ارسال می‌شود و سپس آنها با عضویت در گروه و حل تمرین با حضور مدرسان دوره، این روش را بر سوره‌ی انتخابی خود تمرین می‌کنند و در انتهای دوره نیز در آزمون شرکت می‌کنند.

سیدکاظم فرهنگ مدرس این دوره و مدیر تالار گفت‌وگوهای قرآن‌ پویان گفت: «قران‌آموزان دوره‌های قبل بیان داشته‌اند که دوره مجازی روش تدبر در قرآن، دوره‌ای بسیار جالب و مفید بود؛ چرا که نگاه تازه و نوآورانه‌ای به کلام خدا داشته و این اعتماد به نفس را به آنها داد که می‌توانند با اندکی مطالعه، تفکر و سعی و تلاش با قرآن ارتباط برقرار کرده و فرامین آن را درک و در زندگی به کار بندند. گروه دیگری از شرکت کنندگان نیز اعلام کردند این روش چون ساده و سیستماتیک است، باعث علاقه مندی بیشتر به خواندن قرآن می شود چون همه چیز منظم شده و در واقع کاملا متوجه می شوند چه چیزی خوانده اند.»

 

بنا بر اظهار  فرهنگ، حضور در این دوره، نیازمند تحصیلات خاص دانشگاهی یا حوزوی یا پیش نیازهای دیگر نبوده و علاقه‌مندان به فهم بهتر آیات قرآن دارای دیپلم و بالاتر، با هر رشته تحصیلی می‌توانند شرکت کنند. نکته قابل توجه استقبال عزیزانی است که دوره‌های مترجمی قران را گذرانده و این دوره به منزله گام تکمیلی برای فهم بهتر لغات و ایات و سوره های قران است.

 از دیگر مزایای این دوره این است که افراد در طول هفته هر زمان که فراغت داشته باشند می‌توانند دروس را استماع و مطالعه کنند و لزومی به انلاین شدن در یک زمان مشخص نیست.

فرهنگ افزود زمان ثبت نام از یکشنبه 11 آبان تا 20 آبان به مدت 10 روز بوده ، هزینه شرکت در این دوره 110 هزار تومان است که صرف فعالیت های قرآنی می شود. همچنین ثبت نام تا پایان سالروز میلاد مسعود پیامبر اسلام (13 ابان) با 10 درصد تخفیف است.

 امکانات و خدماتی که در اختیار قران آموزان دوره قرار می‌گیرد به شرح زیر است:

عضویت در گروه مجازی دوره اموزشی (در تلگرام یا واتساپ) و حل تمرین با حضور مدرس دوره و انتخاب یک سوره برای تدبر عملی در طی دوره و رفع اشکال
دریافت فایلهای صوتی و کلیپهای دوره حضوری 
دریافت یک جلد کتاب "مبانی و روش مطالعه و فهم ساده قران" از طریق پست
شرکت در امتحان مجازی پایان دوره

علاقه مندان به اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره می‌توانند به تالار گفتگوهای قران پویان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

قرآن پویان

شعاری که ما دنبال می‌کنیم تدبر در قرآن، تعقل در شریعت، عمومی‌سازی فهم قرآن و عمل به آن است،‌ دوست داریم همه کسانی که مسلمان بوده و علاقه‌مند به قرآن هستند خودشان به قرآن مراجعه کنند ترجمه قرآن را بخوانند و بفهمند، سؤالات خود را یادداشت کنند،که در نهایت، زمینه‌ عمل به قرآن با رویکرد عقلانی برای آنها فراهم می‌شود. http://quranpuyan.com/yaf_postst2838_trykhchh-flythy-syt-w-knl-tlgrmy-qrn-pwyn.aspx

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش