اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908144729110571

دانلود برنامه شاد

کد: 139908144729110571

https://bit.ly/3k9c9zT

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه با شیوع بیماری کووید 19، بیشتر مدارس از نرم افزار مخصوص جهت ارتباط معلم و دانش آموزان با یکدیگر، استفاده میکنند یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در این راستا، نرم افزار شاد است که در ادامه میتوانید انرا در نسخه های متفاوت دانلود کنید.

دانلود برنامه شاد
دانلود برنامه شاد

دانلود اپلیکیشن شاد آموزش و پروش برای اجرای طرح شاد آموزش و پرورش مورد به کارگیری قرار گرفته است. در ادامه با به کار گیری از پیوند نصب می توانید از اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن شاد آموزش و پروش سال 99 برای اجرای طرح شاد آموزش و پرورش مورد به کارگیری قرار گرفته است. طرح شاد مخفف (شبکه اجتماعی دانش آموزان) است. در ادامه با به کار گیری از پیوند نصب میتوانید از اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش استفاده کنید.

مقصود از استفاده این کانال اجتماعی ایجاد ارتباط در بین مدیران، معلمان و علم آموزان است. این راه رابطه با دقت به تعطیلی مدرسه های به جهت سرایت COVID-19 صورت گرفته است. حتی بعداز بازگشایی دوباره مدارس این طرح قابل استفاده است.

‏با توجه به شرایط اتفاق افتاده از اولِ اسفند ماه سال 98 در رابطه با کرونا و نیاز به عدم حضور در جامعه و ماندن در منزل، وزارت آموزش و پرورش بر این شد تا خدمت یک پارچه ای تنظیم کند به اسم اپلیکیشن شادتا معلمین و علم آموزان در بستری امن قابلیت آموزش درس های خویش را در خانه بیابند با اخرین ورژن شاد که اخیرا نیز ارائه شده است امکاناتی به ان افزوده شده که ان را بهتر از قبلی کرده است.

لذا با معرفی سامانه شاد و قابلیت و امکان فراگیری و یادگیری درس های مرتبط با معلمین و علم آموزان در این سامانه آماده شوید و به این ترتیب معلمین گرامی و علم آموزان عزیز می توانند با آپدیت دانلود و نصب و آپدیت ورژن تازه شاد نسبت به احراز نام و نشان خویش مبادرت کنند و آن‌گاه فراگیری و یاد گیری درس های مرتبط با خویش را آغاز کنند.

البته نرم افزار شاد در نسخه های مختلف وجود دارد که یکی از نسخه های ان برای کامپیوتر است که دسترسی را برای کاربران بسیار اسان کرده است.

که با دانلود مستقیم اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر میتوانید انرا نصب کنید و از قابلیت ان استفاده کنید و اگر در نصب ان در کامپیوتر موفق نشدید میتوانید با ورود به سامانه شاد تحت وب ، براحتی با کامپیوتر یا لپ تاپ از این برنامه استفاده کنید.

امروزه بیشتر کاربران برنامه شاد کاربرانی هستند که با گوشی موبایل خود وارد اپلیکیشن شاد میشوند که یکی از ساده ترین راه های موجود است که شما هم می توانید با لینک مستقیم برنامه شاد آنرا نصب کنید و براحتی با مدرسه و معلم خود در دسترس باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش