اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908224746515294

معرفی بلبرینگ برند ناچی NACHI

کد: 139908224746515294

https://bit.ly/3kw1XkT

، تهران , (اخبار رسمی): بلبرینگ ناچی NACHI یکی از انواع اتصالات تولید شده با استاندارد متریک و ابعاد میلیمتری در کشور ژاپن می باشد. این بلبرینگ که با بکارگیری متریال SUJ2 مورد تایید اداره استاندارد کشور ژاپن تولید و عرضه می شود در شکل های شعاعی و محوری تولید و عرضه می شود.

معرفی بلبرینگ برند ناچی NACHI
بلبرینگ ناچی NACHI

سطح کیفی بلبرینگ ناچی NACHI به اندازه ای است که بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی ژاپنی شامل ماشین آلات سنگین راهسازی بعنوان قطعه OE اتصال پیدا می کند.

رولبرینگ و بلبرینگ ناچی NACHI که برای کاربری در انواع صنایع سبک و سنگین از بلبرینگ های بسیار کوچک مینیاتوری که در ابزار آلات دقیق صنعتی، ابزار آلات پزشکی و آزمایشگاهی و الکتریکی بکار گرفته می شود تا ابر بلبرینگ ها که در سازه های بزرگی مانند کشتی ها و معادن بکار می روند مورد استفاده قرار می گیرد. بلبرینگ ناچی NACHI در جعبه های مقوایی با رنگ آبی کاربنی همراه با برند قرمز رنگ ناچی در بازار عرضه می شود و بصورت روانکاری شده کامل با گریس یا روغن بر حسب نوع باری که تعلیق می کند، سرعت زاویه ای اتصال و البته شکل هندسی بلبرینگ ناچی NACHI برای اتصال بر روی انواع محور ها مورد استفاده قرار می گیرد. بلبرینگ ناچی NACHI و در کل تمامی بلبرینگ های تولید کشور ژاپن در بازار جهانی به سبب طول عمر بسیار بالایی که دارند از محبوبیت بالایی نیز برخوردار هستند. سطح کیفی بلبرینگ ناچی NACHI به اندازه ای است که بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی ژاپنی شامل ماشین آلات سنگین راهسازی بعنوان قطعه OE اتصال پیدا می کند.

برند رولبرینگ و بلبرینگ ناچی NACHI نیز مانند دیگر برند های تولید کننده این قطعه صنعتی دارای محصولاتی با تنوع بالا در متریال، سایز و استاندارد برای اتصال بر روی انواع محور ها متناسب با کاربری و نوع ماشین می باشد. بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI که در سایز های کوچک و بزرک و اغلب از متریال SUJ2 که دارای ترکیبات آلیاژی پایدار و مستحکم می باشد برای اتصال بر روی اغلب محور ها در صنایع از ژنراتور ها، پمپ ها، کمپرسورها و اتصالات چرخ بکار گرفته می شود. بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI نیز که به همین منوال برای اتصال بر روی شافت های افقی اما با سرعت زاویه ای بسیار بالا بکار گرفته می شود اغلب دارای استاندارد های ابعادی متفاوت با سایز ساچمه های ریز تر و طراحی قفسه متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI ناچی که قابلیت های بسیار بالایی در مهار ارتعاشات و بارهای نا مطلوب که سبب کاهش طول عمر دیگر انواع بلبرینگ شعاعی می شود تولید می شود. برای اتصال بر روی شافت های عمودی نیز که درصد اندکی از شافت های صنعتی را شامل شده و اغلب دارای سرعت زاویه ای پایینی هستند از بلبرینگ ناچی NACHI از نوع کف گرد استفاده می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت رول صنعت زاگرس

عرضه انواع بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی، مشاوره رایگان خرید و نصب انواع یاتاقان بلبرینگ ها بر حسب سایز و میزان بار وارده. عرضه برند های مختلف بلبرینگ مانند بلبرینگ شیار عمیق SKF ، بلبرینگ کف گرد FAG ، بلبرینگ خود تنظیم TIMKEN ، بلبرینگ تماس زاویه ای NACHI انواع رولبرینگ های صنعتی امل رولبرینگ مخروطی، رولبرینگ بشکه ای، رولبرینگ استوانه ای، رولبرینگ های کف گرد. آموزش کاربری و تعویض انواع یاتاقان بلبرینگ ها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید