اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910044831315227

آغاز عرضه و فروش قفسه بندی «خود راهرو» از دی ماه 99

کد: 139910044831315227

https://bit.ly/3bAS0lC

، اشتهارد , (اخبار رسمی): تولید کننده/ خدمات دهنده فعال عرصه قفسه بندی انبار کشور، قفسه بندی خود راهرو (درایوین) را با امکان حذف راهروها و استفاده حداکثری از فضای سالن و انبار از دی ماه 99 به بازار مصرف عرضه کرد.

آغاز عرضه و فروش قفسه بندی خود راهرو ازدی ماه 99
آغاز عرضه و فروش قفسه بندی «خود راهرو» از دی ماه 99

علاقه مندان به استفاده از پرکاربردترین قفسه ثابت فلزی و سنگین  هم اکنون امکان استفاده از مزیتهایی همچون امنیت و استقامت بالای قفسه بندی خود راهرو نسبت به سایر انواع قفسه ها را دارند.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی بهین انبار آرا، از دی ماه 99  عرضه قفسه بندی خود راهرو در نمایشگاه فروش شرکت آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان به استفاده از پرکاربردترین قفسه ثابت فلزی و سنگین  هم اکنون امکان استفاده از مزیتهایی همچون امنیت و استقامت بالای قفسه بندی خود راهرو نسبت به سایر انواع قفسه ها را دارند.

مدیرعامل بهین انبار آرا با اشاره به مزیت‌های این محصول تازه گفت: تولید این محصول نتیجه به کارگیری دانش فنی و مهندسی روز دنیا و تلاش بوده و برای تولید این محصول از ابتدای تابستان 99 کار آغاز شده و هم اکنون  قفسه بندی خود راهرو  وارد بازار شده است.

وی ادامه داد: گروه بهین انبار با بیش از 10 سال سابقه فعالیت، یکی از بزرگترین تیم های طراحی و تولید سیستم های قفسه بندی خود راهرو یا درایوین و سایر انواع سیستم های قفسه بندی می باشد. طراحی و ساخت قفسه خود راهرو در این مجموعه بر اساس نوع محصولات، وزن آنها و همچنین شرایط سالن و فضای اختصاص داده شده برای نگهداری از محصولات صورت می گیرد. به عبارت دیگر، تمام محصولات تولید شده توسط این مجموعه دارای ویژگی های منحصر به فرد و متناسب با شرایط محیط و نوع محصولات است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت بهین انبار آرا به نشانی https://behinanbar.ir/ مراجعه کنند.

تلفن تماس: 02634090924

ایمیل: [email protected]

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهین انبار آرا

شرکت بهین انبار آرا تولید کننده انواع قفسه بندی انبار فلزی و تجهیزات انبار صنعتی و کارخانه ای سبک و سنگین، ساده و اتوماتیک و انواع ظروف (پالت و باکس پالت) جهت جابجایی کالا و مواد میباشد. ما در بهین انبار تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا کالای با کیفیت ایرانی تولید کنیم و با کمک محصولات خود به کمک شما تولید کننده و فروشنده محترم آمده و بهترین راهکارهای بهینه سازی و قفسه بندی انبار را ارائه نماییم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید