اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991104487907639

فرهنگ سازی ایمنی در صنعت داربست اولویت اصلی شرکت تسکو

کد: 13991104487907639

https://bit.ly/2NQRyFZ

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش داربستان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی مصاحبه ای با مدیر فروش شرکت تسکو به عمل آورده شد در ادامه گفتگوی صمیمی داربستان با مهندس مهرانی را دنبال کنید.

فرهنگ سازی ایمنی در صنعت داربست اولویت اصلی شرکت تسکو
فرهنگ سازی ایمنی در صنعت داربست اولویت اصلی شرکت تسکو

در مورد شرکت تسکو و محصولات جدید این شرکت بیشتر توضیح دهید ؟

به غیر از زودبست که از تولیدات شرکت تسکو است. محصولات جدید که در سال جدید کلید خواهد خورد زیرپایی ، هندریل ، گاردریل و سیستم های ایمنی که داربست بندان بتوانند به راحتی داربست را مونتاژ ویا باز کنند و از طرفی دیگر کارگرانی می خواهند بروی آن کار کنند با ایمنی بالا و دسترسی به تمام نقاط بتوانند با سرعت و کیفیت بالا کار را انجام دهند. از طرفی دیگر ناظران بتوانند با ایمنی و دسترسی کامل در هر زمانی پروژه را بازرسی کنند.

شرکت تسکو برای سال ۱۴۰۰ برنامه های خوبی خواهد داشت ، در برخی تامین مالی ها کمک خواهد کرد و برگزاری دوره های آموزشی به همراه گواهینامه معتبر به علاقه مندان این حوزه ، امیدواریم در سال آینده بتوانیم فرهنگ ایمن سازی را نهادینه کنیم .

به دنبال این هستیم که مراجع ذی صلاح داربست بندی ایمن را ضروری کنند تا به صورت قانون به کارگران این حوزه ابلاغ شود .

تا با این کار بتوان از حوادث متعدد جانی و مالی این حوزه جلوگیری کنیم.

پیشنهاد شما به پیمانکاران داربست چیست ؟

شرکت تسکو با بیش از بیست سال سابقه کار توانسته محصولی را وارد بازار کند که با استانداردهای روز دنیا همسو می باشد که به صورت یک کالای سرمایه ای و ارزشمند در اختیار صنعت قرار گرفته است . علاقه مندان می توانند با مراجعه به وبسایت زود بست یا تسکو نمونه های محصولات را ببینند و از طریق دیگر راه ها از قبیل اینستاگرام با شرکت تسکو ارتباط برقرار کنند.

آینده شرکت تسکو و صادرات آن

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط تیم فروش تسکو کشور های همسایه ایران بالغ بر ۳ میلیون دلار برای واردات داربست هزینه می کنند عمدتاً هم کشور چین و هند انجام می دهند امیدوار هستیم تا بخشی از این بازار صادرات باشیم البته در حال حاضر در برخی کشور ها صادرات داریم از جمله ارمنستان و افغانستان و ... که به صورت مستمر نیست اما در تلاش هستیم تا این هدف را محقق سازیم. در حال حاضر ما در کشور رقیبی نداریم چون داربستی را تحویل مشتریان می دهیم که دسترسی کامل را به پروژه می دهد به همین جهت چنین تولید کننده ای در کشور مثل ما نیست یا حداقل اطلاعی نداریم. متاسفانه در ایران وقتی یک لوله و بست را به هم متصل می کنند به آن داربست می گویند و کارگر به زحمت می تواند از آن بالا برود و یک ساختار غیر حرفه ای دارد که در کشورهای صنعتی سالها منسوخ شده است ما شاید در کشور خود پیشرو در این محصولات باشیم ولی این محصول در دنیا سالهاست که جا افتاده است امیدواریم که ما هم مثل کشورهای دیگر قانون مند باشیم و برای حفظ جان کارگر ارزش قائل شویم تا از سقوط و خسارت های احتمالی جلوگیری کنیم.

شرکت تسکو برای فرهنگ سازی ایمنی چه اقداماتی انجام داده است ؟

ما در هر ارگانی که وارد شده ایم از ایمنی و فرهنگ سازی آن صحبت کردیم از اداره کار تا بیمه تلاش کردیم تا ایمنی جزئی از قانون شود در یکی نمایشگاه هایی که حضور داشتیم معاونت شهرسازی شهرداری تهران از غرفه تسکو بازدید به عمل آورد و خاطره ای تلخ را تعریف کرد >> در اتاق خود مشغول به کار بودم و از پنجره اتاق توجهم به کارگری که بروی داربست کار میکرد جلب شد متاسفانه در همان لحظه تخته زیرپایی کارگر شکست و کارگر سقوط و فوت کرد و ذهنیت بدی را برای من ایجاد کرد>> من تلاشم را میکنم تا داربست ها ایمن شود و چنین مشکلاتی دیگر تکرار نشود .

در پایان امیدواریم که با همکاری داربستان بتوانیم ایمنی را در صنعت داربست نهادینه کنیم ...

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید