اطلاعات تماس
  • 660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911064884215873

سایت آسان مد

فروشگاه اینترنتی تجهیزات و لوزام پزشکی آسان مد

کد: 139911064884215873

https://bit.ly/2NIYuoJ

، (اخبار رسمی): فروشگاه اینترنتی آسان مِد اولین و جامع ترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم پزشکی و مصرفی می باشد که سعی کرده تا پرمصرف ترین محصولات مورد نیاز مراکز درمانی را در لیست محصولات خود قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی آسان مد اولین و جامع ترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم پزشکی و مصرفی می باشد و سعی شده است تا پرمصرف ترین محصولات مورد نیاز مراکز درمانی را در لیست محصولات خود قرار دهد. مشتریان آسان مِد بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب ها و کلیه مراکز درمانی در سطح کشور هستند.

همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما فروش محصولات مورد نیاز مشتریان در بستری مطمئن و راحت با قیمت های کاملا مناسب بوده و هست. ازجمله کالاهای مصرفی ارائه شده در این فروشگاه می توان به دسته بندی های زیر اشاره نمود:

تزریقات، سوند، تجهیزات سلامتی، معاینه، جراحی، تنفس و بیهوشی، دستکش پزشکی، چسب پزشکی، باند پزشکی، محلول ضد عفونی، البسه یکبار مصرف، تجهیزات آزمایشگاهی، ارتوپدی و توانبخشی و سایر ملزومات موردنیاز پزشکی و درمانی

همین حالا عضو کانال تلگرام آسان مد شوید تا از جدیدترین تخفیف ها و فروش های ویژه مطلع شوید: https://t.me/asanmedco

فروشگاه اینترنتی آسان مِد اولین و جامع ترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم پزشکی و مصرفی می باشد که سعی کرده تا پرمصرف ترین محصولات مورد نیاز مراکز درمانی را در لیست محصولات خود قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی تجهیزات و لوزام پزشکی آسان مد

فروشگاه اینترنتی آسان مِد اولین و جامع ترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم پزشکی و مصرفی می باشد و سعی شده است تا پرمصرف ترین محصولات مورد نیاز مراکز درمانی را در لیست محصولات خود قرار دهیم. مشتریان آسان مِد بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب ها و کلیه مراکز درمانی در سطح کشور هستند. همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما فروش محصولات مورد نیاز مشتریان در بستری مطمئن و راحت با قیمت های کاملا مناسب بوده و هست.

اطلاعات تماس
  • 660*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان