اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912054929312077

نرم‌افزار رایگان حسابداری صندوق قرض‌الحسنه

کد: 139912054929312077

https://bit.ly/3qRBpP7

، تهران , (اخبار رسمی): در این مطلب قصد داریم نرم افزار صندوق قرض الحسنه کیمیا 360 را معرفی کرده و آن را تحلیلی کنیم. این نرم افزار محصولی از شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان است و به صورت تک شعبه ای و چندشعبه‌ای ارائه می شود.

نرم افزار رایگان حسابداری صندوق قرض الحسنه
نرم‌افزار رایگان حسابداری صندوق قرض‌الحسنه

نرم افزار کیمیا 360 محصولی از شرکت پیشگامان فناوری اطلاعت کهکشان است. امروزه کارهای حسابداری با کمک ابزارهای نوین مختلف انجام می‌شوند که بسیار دقیق هستند و علاوه بر دقیق بودن، امور حسابداری را نیز با سرعت بسیار بالایی انجام می‌دهند. در گذشته کارهای حسابداری به صورت دستی انجام می شد، الان هم هستند صندوق هایی که اطلاعات مالی را  به صورت دستی در اکسل ثبت می کنند که منجر به این می شود که حسابدار صندوق جهت بررسی سابقه یک وام باید به عقب برگردد و به بررسی اسناد بپردازد. نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه با هدف تسهیل در ثبت اسناد حسابداری به وجود آمدند. یکی از این نرم افزارها، نرم افزار صندوق قرض الحسنه کیمیا360 می باشد، این نرم افزار به صورت اختصاصی برای صندوق ها ایجاد شده است. 

سادگی و سهولت استفاده از نرم افزار بسیار مهم است و این امر در نرم افزار کیمیا رعایت شده است. این سیستم مراحل ثبت عضو تا تعریف و اختصاص حساب و تشکیل پرونده وام و تسویه وام را به ترتیب در منوها اضافه کرده و پیچیدگی خاصی ندارد. بخش های کاربردی نرم افزار رایگان صندوق قرض الحسنه و تعاونی اعتبار کیمیا: 

ثبت اطلاعات اعضا ثبت درخواست وام و تسهیلات، صدور مجوز وام، ثبت اطلاعات ضامن، اعطا وام ثبت اسناد حسابداری انواع گزارش ها ( جستجوی مشتری، موجودی صندوق، کدینگ حسابداری و ... ) امور پرسنل (مانند ثبت ورود و خروج، مرخصی و .. ) بخش مدیریت (تعیین سطوح دسترسی و رمز عبور)ویژگی دیگر این نرم افزار قابلیت استفاده در صندوق های چند شعبه ای و تک شعبه ای می باشد. نرم افزار صندوق قرض الحسنه کیمیا تجربه نصب و استفاده در صندوق های با شعبات بیش از 350 شعبه در کشور را دارا می باشد و بدون وقفه و اختلال امکان اتصال شعبات به مرکز را فراهم می کند.

ویژگی سوم نرم افزار رایگان بودن آن می باشد. به این معنا که کافیست پنل کاربری شارژ شود و به ازای هر ثبت سند مبلغ ناچیزی از آن کسر می شود. افزون بر این ها بابت پشتیبانی، بک آپ گیری، دیتا سنتر و ... نیز هزینه ای دریافت نمی شود. 

مخاطب مطلب: نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه، تعاونی اعتبار، مساجد، صندوق قرض الحسنه خانگی، حوزه های علمیه

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی (SIZPay)

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظورخدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصین داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال می باشد. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]