اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912104938012077

امکان پرداخت آنلاین اقساط در نرم افزار رایگان صندوق قرض الحسنه کیمیا 360

کد: 139912104938012077

https://bit.ly/3uFXh29

، تهران , (اخبار رسمی): امکان پرداخت اقساط صندوق قرض الحسنه و تعاونی اعتبار به کمک درگاه پرداخت اینترنتی میسر شده است، کافی است قبل از سررسید اقساط یک لینک حاوی مبلغ قسط برای عضو صندوق ارسال گردد.

امکان پرداخت آنلاین اقساط در نرم افزار رایگان صندوق قرض الحسنه کیمیا360
درگاه پرداخت اینترنتی و نرم افزار رایگان صندوق قرض الحسنه کیمیا 360

نرم افزار صندوق قرض الحسنه کیمیا 360 برای جذب منابع بیشتر و همچنین وصول مطالبات برای صندوق قرض الحسنه و تعاونی اعتبار که مجهز به نرم افزار صندوق قرض الحسنه کیمیا 360 باشد راهکارهای متنوع و در عین حال بسیار آسان درنظر گرفته است.

نرم افزار صندوق قرض الحسنه جدید با پشتیبانی از بهترین درگاه پرداخت اینترنتی به مدیران صندوق قرض الحسنه و تعاونی اعتبار کمک می کند تا با استفاده از این نرم افزار رایگان به راحتی و بدون مراجعه حضوری اعضا وجوه را از ایشان دریافت کنند.

با استفاده از درگاه پرداخت نرم افزار کیمیا 360 دیگر صندوق قرض الحسنه احتیاجی به افتتاح حساب در بانک خاص و یا استفاده از حسابهای شناسه دار ندارد. به راحتی در هر بانکی افتتاح حساب کنید و مدیریت دریافت اقساط و واریزی وجوه مشتریان را به نرم افزار صندوق قرض الحسنه خود واگذار کنید.

از دیگر مزایای درگاه پرداخت نرم افزار رایگان صندوق قرض الحسنه کیمیا 360 قابلیت ارسال لینک پرداخت یا فرم پرداخت برای مشتریان صندوق قرض الحسنه یا اعضا تعاونی اعتبار می باشد. بسیاری از مشتریان نرم افزار صندوق قرض الحسنه با تکنولوژی رایانش ابری این قابلیت را تحولی نوین در مدیریت صندوق قرض الحسنه در دنیای امروز می دانند. زیرا که بدون محدودیت در انتخاب بانک و افتتاح حساب و حتی بدون مراجعه حضوری افراد در محل صندوق می توانند وجوه را دریافت و واریز کننده وجه و مورد واریز را به صورت سیستمی شناسائی و مدیریت نمایند.

ویژگی لینک پرداخت چطور به کمک مدیریت صندوق می آید؟

کافی است با ارسال درخواست به تیم پشتیبانی نرم افزار صندوق قرض الحسنه کیمیا 360 خواستار فعالسای این توتنمندی شوید.

حال قبل از سررسید پرداخت اقساط می توانید از طریق سسیتم صندوق خود به صورت گروهی یا انفرادی پیامکی حاوی متن دلخواه به همراه یک لینک پرداخت برای مشتری ارسال نمائید. مشتری کافی است بر روی لینک ارسال شده کلیک نماید تا به درگاه پرداخت شاپرکی وارد شود. حال با استفاده از رمز پویای خود می تواند قسط وام را پرداخت نماید. با پرداخت از طریق درگاه پرداخت سیزپی دیگر احتیاجی به ثبت شناسه پرداخت نیست و جالب تر اینکه اصلا نیازی نیست که بعدا حسابدار صندوق قرض الحسنه به صورت دستی و با تطبیق صورتحساب بانک به ثبت مبلغ واریز شده اقساط اعضا در سیستم صندوق مبادرت نماید. همگی این فرآیندها به صورت سیستمی از طریق نرم افزار رایگان صندوق قرض الحسنه یا نرم افزار تعاونی اعتبار شما انجام و مدیریت خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی (SIZPay)

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظورخدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصین داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال می باشد. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه