اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912195052513812

هندزفری بلوتوث جبرا، محصولی عالی و بی‌نظیر

کد: 139912195052513812

https://bit.ly/3l3OH9m

، اصفهان , (اخبار رسمی): هندزفری بلوتوث جبرا، تمام ویژگی های هوشمند و زیبایی ظاهری و طراحی دقیق را که از یک محصول جانبی موبایل انتظار دارید برای شما فراهم می کند.

هندزفری بلوتوث جبرا، محصولی عالی و بینظیر
هندزفری بلوتوث جبرا، محصولی عالی و بی‌نظیر

هندزفری های گوناگونی مانند هندزفری های اپل در بازار وجود دارند که طرفدارن اختصاصی خود را دارند. هندزفری بلوتوث جبرا نیز یکی از محبوب ترین هندزفری های بلوتوث در بین کاربران لوازم هوشمند است. این هندزفری طراحی خاصی دارد که کاملا با فرم گوش سازگار بوده و به علت وزنی کمی (کمتر از 8 گرم) که دارد، فشار زیادی به گوش وارد نمی کند. برای اتصال هندزفری بلوتوث جبرا به گوشی خود کافی است فناوری NFC یا بلوتوث نسخه 3.0 داشته باشید.

در سال 2017 شرکت جبرا از هندزفری جدید خود، یعنی هندزفری بلوتوث جبرا اکلیپس رونمایی کرد که تمام ویژگی های نمونه های قبلی را داشته و وزن آن به زیر 5 گرم رسیده بود. همچنین این هندزفری بلوتوث دارای ابعاد بسیار کوچک تری نسبت به نسخه های قبلی بود و باتری آن می توانست 10 ساعت مکالمه ی مستقیم را پشتیبانی کند.

جبرا اکلیپس با استفاده از میکروفون دوتایی و حذف صداهای اضافی و نویزهای اطراف، به پخش و انتقال صدای باکیفیت و با وضوح بالا کمک زیادی می ‌کند. دیگری ویژگی ای که در این مدل از هندزفری جبرا وجود داشت، این بود که به علت استفاده از چیپست خاصی، سرعت پردازش بالاتری داشت. همچنین شارژر هندزفری بلوتوث جبرا اکلیپس همانند یک پاوربانک عمل می‌ کند؛ یعنی یک باتری در داخل خود شارژر وجود دارد که در زمان اتصال هندزفری به برق برای شارژ، آن هم شارژ می شود.

 هندزفری بلوتوث جبرا، تمام ویژگی های هوشمند و زیبایی ظاهری و طراحی دقیق را که از یک محصول جانبی موبایل انتظار دارید برای شما فراهم می کند. با در اختیار داشتن این سیستم، به راحتی می توانید تماس های ورودی و خروجی خود را فقط با یک دکمه ساده در کنار هدست، مدیریت کنید.

هنگامی که تصمیم به برقراری تماس گرفتید، کنترل هوشمند صدا به طور خودکار با هرگونه سر و صدای مزاحم و تداخل کننده ای در اطراف شما سازگار می شود، بنابراین حتی یک کلمه از مکالمات خود را از دست نمی دهید. کیفیت صدای اسپیکر در این هندزفری، در کنار ویژگی های ساده اما قدرتمند، باعث کاهش سر و صدای پس زمینه می شود و کیفیت صدای عالی همه جانبه را برای شما تأمین می کند.

هندزفری بلوتوث جبرا به راحتی با سایر دستگاه ها و تلفن همراه، جفت می شود. شما هر تلفنی که داشته باشید می توانید با این هندزفری جفت کنید. طراحی این دستگاه در نهایت زیبایی اجرا شده است. هر فرد قطعاً ترجیح می دهد یکی از این هندزفری ها را برای سهولت در مکالمات، خریداری کنید.

هندزفری بلوتوث جبرا به گونه ای طراحی شده است که یک دکمه برای مکالمه کافی است. سهولت استفاده، در طراحی هندزفری جبرا، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تجربه امکانات پیشرفته مکالمه، ردیابی خودکار و پخش موسیقی با نهایت کیفیت را در محصول هندزفری بلوتوث جبرا تجربه می کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی سیپاس

فروشگاه اینترنتی سیپاس عرضه کننده انواع لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]