اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991223505758941

آوا ماشین فعالیت خودرا در زمینه ی تولید ماشین آلات صنعتی گسترش داده است

کد: 13991223505758941

https://bit.ly/3qLS2e4

، کرج , (اخبار رسمی): آوا ماشین از اول فرودین 1400 آماده پذیرش سفارشات شما برای ساخت ماشین آلات صنعتی برای پرس و سی ان سی و برش صنایع چوبی که دستگاه ها شامل (دستگاه وکیوم آسانسوری، دستگاه وکیوم واگنی، دستگاه فرمینگ، پرس سرد، پرس گرم، پرس هیدرولیک، نواربرغلتکی و دستگاه سی ان سی چوب) است.

آوا ماشین فعالیت خودرا در زمینه ی تولید ماشین آلات صنعتی گسترش داده است.
آوا ماشین فعالیت خودرا در زمینه ی تولید ماشین آلات صنعتی گسترش داده است

آوا ماشین پس از گذراندن سال های پیاپی تجربه و کسب رضایت مشتریان خود توانسته امروز در زمینه ی ساخت ماشین الات صنعتی در زمینه ی صنایع چوبی بهترین در البرز شود و دستگاه های خود را از شروع سال1400گسترش خواهد داد که دستگاه ها شامل

دستگاه وکیوم اسانسوری،دستگاه وکیوم واگنی،دستگاه وکیوم فرمینگ،دستگاه پرس سرد،پرس گرم،پرس هیدرولیک،سی ان سی  و نواربر غلتکی که با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه تحویل داده خواهدشد.

آوا ماشین پس از تحویل دستگاه نیز همراه شما خواهد بود که این همراهی شامل یک سال ضمانت دستگاه و ده سال خدمات پس  از فروش است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آواماشین البرز

طراح تولیدکننده ماشین آلات صنعتی : فعالیت خود در صنایع چوب را با ساخت لبه چسبان لترون، mdf درسال 1385 آغاز نمود و سپس در سال 1387 برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و ساخت ماشین آلات مخصوص تولید درب های ضد آب نمود وبا ساخت پرس و نواربر غلتکی ABS فعالیت خود را در صنایع چوب افزایش داد. امروزه اکثر تولیدکنندگان درب های ضد آب در شهرهای مختلف از دستگاههای آریا ماشین استفاده میکنند. از سال1390 با تولید پرس وکیوم و ارتقاء آن سعی در افزایش محصولات خود داشتیم. خط مشی ما ساخت دستگاه با کیفیت خوب و با علم روز، تعهد در تحول به موقع دستگاه به خریدار ودر نهایت تلاش برای ارائه خدمات خوب و به موقع به شما خریداران محترم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید