اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003095155716535

شرکت رسپاد در تامین و اجرای کفپوش اپوکسی سالن های تولید ایران خودرو رکورد زد

کفپوش اپوکسی سالن های ایران خودرو توسط شرکت رسپاد

کد: 140003095155716535

https://bit.ly/3ySeibQ

، تهران , (اخبار رسمی): باهدف ایجاد آراستگی سالن های تولید ایران خودرو و ایجاد محیطی استاندار ‌و چشم نواز برای کارکنان بخش تولید، پروژه اجرای کفپوش اپوکسی سالن مونتاژ توسط شرکت معظم ایران خودرو تعریف و جهت اجرا به شرکت رسپاد واگذار گردید.

کفپوش اپوکسی سالن های ایران خودرو
کفپوش اپوکسی سالن های ایران خودرو توسط شرکت رسپاد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندی رسپاد بسپار آریا، تولید کننده تولیدکننده و مجری کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، این پروژه در مدت زمان اندک ۱۵ روز توسط تیم تولید و اجرای شرکت رسپاد با موفقیت انجام شد و جهت بهره برداری در اختیار شرکت ایران خودرو قرارگرفت.

براساس این گزارش، در اجرای این پروژه بزرگ نزدیک 87 هزار و 500 نفر ساعت نیروی انسانی کارآمد و ۸۰ تن مواد اپوکسی در طیف رنگ های مختلف استفاده گردید.

در بازدیدی که توسط قائم مقام محترم شرکت ایران خودرو و ‌مدیران ارشد کارخانه از پروژه مذکور صورت گرفت، شرکت رسپاد به خاطر برنامه ریزی دقیق در اجرای با کیفیت این پروژه مورد تشویق قرار گرفت.

همچنین فرامرز دهقانی ، مدیر عامل شرکت رسپاد در سخنانی از اعتماد شرکت ایران خودرو در واگذاری این پروژه بزرگ تشکر نمود و از اینکه شرکت رسپاد توانست به این اعتماد پاسخ شایسته بدهد ابراز خوشحالی نمود و از تمامی عوامل درگیر در این پروژه خصوصا شرکت سازه ساختمان به عنوان کارفرمای مستقیم خود، تشکر و قدردانی نمود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی رسپاد بسپار آریا

شرکت مهندسی رسپاد بسپار آریا، به همت جمعی از متخصصین فارغ التحصیل مهندسی پلیمر، گرایش رنگ از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاسیس گردید. از اهداف اصلی تاسیس این شرکت سامان بخشی به روش­ های سنتی تولید و اجرا در صنعت رنگ کشور و ارائه راهکارهای مهندسی با بهره گیری از آخرین فناوری­ های روز این صنعت در جهان می ­باشد. مشاوره، اطلاع رسانی، تحقیق و توسعه و کمک به کاهش هزینه های آشکار و نهان مربوط به خوردگی تاسیسات و تجهیزات صنایع مختلف کشور به منظور صیانت از دارایی های ملی، از برنامه های مهم دیگر این شرکت می باشد. این شرکت با اتکا به دانش و تخصص همکاران خود، افتخار دارد به عنوان یکی از معدود شرکت های تخصصی، همزمان در دو زمینه تولید و اجرای انواع پوشش های دکوراتیو، صنعتی، ترافیکی و عایق فعالیت می نماید و به صورت مستمر درحین انجام پروژه های اجرایی بزرگ، عملکرد و کیفیت محصولات خود را بررسی نموده و توسط تیم تحقیق و توسعه خود در آزمایشگاه های پیشرفته بهبود می‌بخشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان