اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000310515697351

با هدف فروش بیشتر، زیرساخت های فاپول از صفر طراحی و کد نویسی شد

ارتقا و بهینه سازی سایت فاپول | انتقال به نسخه جدید

کد: 14000310515697351

https://bit.ly/3i0sh9o

، طبس , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید فاپول  از  1 خرداد 1400 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت فاپول | انتقال به نسخه جدید
انتقال فاپول به نسخه جدید

به گزارش روابط عمومی فاپول، وبسایت این شرکت فعال در حوزه محتوای دیجیتال از تاریخ 1 خرداد 1400 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس https://fapool.ir در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های پنل ناشران، پنل بازاریابان به فهرست وبسایت اضافه و امکاناتی همچون انتشار یا ویرایش محصول بدون تایید مدیریت و همچنین افزایش چند برابری سرعت سایت برای مخاطبان میسر شده است.
فرهاد عبدی مدیرعامل فاپول با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و ناشران و فروشندگان محتوای دیجیتال و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: ارتقا زیرساخت های لازم، برای فروش بیشتر، افزایش سرعت، تسریع در بروزرسانی امکانات بیشتر و ارائه یک زیر ساخت کاملا تخصصی برای میزبانی از فایل های ارزشمند ناشرین ارائه شده است.
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال تکمیل امکانات و افزودن پنل مارکتنیگ با امکاناتی کم نظیر برای تبدیل مشتری به خریدار هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با تولد 3 سالگی فاپول، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فاپول

فاپول | مرکز خرید ، بازاریابی و فروش فایل های با ارزش در فرودین ماه ۱۳۹۵ با اخذ مجوزهای مربوطه رسما فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. فاپول به کاربران امکان می دهد که فایل های الکترونیکی اعم از پروژه های دانشگاهی، مقالات، فرم ها و مستندات، نرم افزار، افزونه و هرگونه فایل الکترونیکی دیگری را از طریق این سامانه برای فروش منتشر کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]