اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003165164813814

موثرترین روش های درمان گیاهی سرطان ریه خوش خیم

کد: 140003165164813814

https://bit.ly/3imgoee

، اصفهان , (اخبار رسمی): اگرچه در مراحل پیشرفته بیماری توانایی گیاهان در درمان سرطان ریه به چشم نمی آید؛ اما در همان مراحل اولیه که تومور هنوز به مراحل بدخیمی راه پیدا نکرده است، درمان گیاهی سرطان ریه خوش خیم می تواند یکی از موثرترین راه ها باشد.

موثرترین روش های درمان گیاهی سرطان ریه خوش خیم
موثرترین روش های درمان گیاهی سرطان ریه خوش خیم

اگرچه در مراحل پیشرفته بیماری توانایی گیاهان در درمان سرطان ریه به چشم نمی آید؛ اما در همان مراحل اولیه که تومور هنوز به مراحل بدخیمی راه پیدا نکرده است، درمان گیاهی سرطان ریه خوش خیم می تواند یکی از موثرترین راه ها باشد. در زیر نام چند مورد از موثرترین گیاهان درمانی را آورده ایم.

جلوگیری از پیشرفت روند سرطان ریه با شیرین بیان 

در ریشه این گیاه، ترکیبی به نام گلابریدین موجود است که توانایی دارد از بیان ژن های سرطانی و همچنین پیشرفت روند سرطان جلوگیری کند؛ اما این ترکیب، تنها ترکیب موجود در شیرین بیان نیست که توانایی مبارزه با سرطان را دارا می باشد و ترکیبات دیگر مشابه گلابریدین نیز در شیرین بیان یافت شده است. در یکی از مقالات دانشگاه بریستون به وضوح به این مورد اشاره شده که درمان سرطان ریه خوش خیم با شرین بیان امکان پذیر است.
 

خار شیری بهترین داروی طبیعی برای درمان سرطان ریه خوش خیم

محققان برزیلی دریافتند که پس از گذشت 72 ساعت از مصرف خار شیری، مرگ یاخته های سرطانی آغاز می شود. خار شیری یا خار مریم، از گذشته دور به عنوان یک محافظ کبد شناخته می شود، اما پژوهش ها نشان داده اند که این گیاه ممکن است از جمله بهترین داروهای طبیعی برای درمان سرطان خوش خیم باشد. ترکیبی به نام سیلیمارین که در این گیاه وجود دارد می تواند با روش های مختلف با سرطان مبارزه کند. 

مصرف رزماری برای توقف چرخه سلولی سلول های سرطانی
این گیاه، خاصیت ضد میکروبی دارد و سال هاست که از آن برای درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی و برونشیت استفاده می‌شود. رزماری به عنوان یک درمان سرطان خوش خیم حاوی ترکیبی به نام کارنوسول است و بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌ دهد که این ترکیب به سرعت چرخه سلولی سلول های سرطانی را متوقف می کند. در موارد شدید سرطان، کارنوسول می تواند سرعت چرخه را کاهش دهد.
 

درمان سرطان ریه با اوکالیپتوس

در این گیاه ماده ای تحت عنوان سینئول وجود دارد که تصور می شود توانایی بالایی در درمان سرطان های مختلف داشته باشد. آنچه از منابع علمی معتبر قابل استناد بدست آمده، این است که دانشمندان هنوز دلیل قانع کننده ای برای قابلیت این گیاه در درمان سرطان ها نیافته اند؛ اما یک چیز را به طور واضح بیان می کنند و آن، این است که درمان گیاهی سرطان ریه خوش خیم با اکالیپتوس امکان پذیر است.

جدیدترین روش های درمان سرطان ریه در سایت فدولا

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی فدولا

فروشگاه اینترنتی فدولا - خرید و فروش عمده و جزیی انواع قهوه در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان