اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004165315213812

اصلی ترین ویژگی های موس بی سیم فراسو

کد: 140004165315213812

https://bit.ly/3qT4z0Y

، اصفهان , (اخبار رسمی): موس بی سیم فراسو ویژگی های زیادی دارد که به شما در استفاده آسان از کامپیوتر کمک می کند.

اصلی ترین ویژگی های موس بی سیم فراسو
اصلی ترین ویژگی های موس بی سیم فراسو

موس بی سیم فراسو ویژگی های زیادی دارد که به شما در استفاده آسان از کامپیوتر کمک می کند. از جمله ویژگی های این موس بی سیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دارای 6 کلید مختلف

می تواند کلیک های اضافی شما را کاهش داده و سرعت انجام امور را برای شما افزایش دهد. سه کلید این موس، شامل کلیدهای راست، چپ و کلید چرخی اسکرول است. سه کلید دیگر این موس شامل کلیدهای Forward ،BACK و کلیدی برای تنظیم میزان DPI موس است.
 
کلیدهای Forward و Back باعث می شود کاربران برای جستجو در صفحات مختلف اینترنت نیازی به حرکت دادن موس روی صفحه نداشته باشند و تنها با کلیک روی این دو کلید به راحتی به صفحات قبلی یا بعدی بروند. این موضوع ضمن افزایش تمرکز کاربران، سرعت کار را برای آن ها افزایش می دهد.
 
قابلیت تنظیم حساسیت

تنظیم حساسیت موس به کمک کلید DPI صورت می گیرد که کاربران به کمک آن می توانند میزان حساسیت مورد نیاز خود را انتخاب کنند. قابلیت تنظیم حساسیت در موس بی سیم فراسو باعث می شود کاربران بتوانند با تمرکز بیشتری کارهای خود را انجام دهند و مشکلی با حرکت کند یا خیلی تند موس نداشته باشند.
 
حسگر اپتیکال

حسگر اپتیکال، ویژگی خاص دیگر موس بی سیم فراسو است تا شما بتوانید به راحتی با قرار دادن موس روی یک سطح مناسب، کارهای خود را بدون کمترین مشکلی انجام دهید. این حسگر می تواند کوچک ترین حرکت را شناسایی کرده و واکنش مناسب را نسبت به آن ها انجام دهد.
 
طراحی ظاهری متقارن

برخی از موس ها دارای شکل های نامتقارن هستند. شکل نامتقارن موس باعث می شود تنها از یک دست بتوان از آن استفاده نمود. برای مثال موس نامتقارنی که برای دست راست طراحی شده است را افراد دست چپ نمی توانند استفاده کنند یا حین استفاده با مشکلات زیادی رو به رو می شوند. اما موس بی سیم فراسو از شکلی متقارن برخوردار است که شما می توانید هنگام استفاده از آن به راحتی دست خود را تغییر دهید.
 
چرخ اسکرول پیمایش عمودی

در صورت نبود این قابلیت در موس، شما مجبورید برای طی کردن صفحات متنی زیاد یا صفحات وب دائما موس را به کنار صفحه برده و کلیک کنید؛ اما این قسمت از موس بی سیم فراسو این امکان را به شما می دهد که شما بدون انجام هیچ گونه کلیکی، از صفحات متنی یا صفحات وب دیدن کنید و تمرکز شما به هم نخورد.
 
از دیگر ویژگی های این موس بی سیم به عنوان یکی از بهترین برندها، می توان به وزن کم موس(وزن کمتر از 110 گرم) و ابعاد مناسب آن اشاره نمود که گرفتن و حمل و نقل آن را برای افرادی که لپ تاپ دارند، آسان می کند. همچنین قیمت موس بی سیم فراسو با کیفیت و قابلیت هایی که دارد، نسبت به مدل های مشابه دیگر، بسیار مناسب است و شما می توانید با خرید آن، کیفیت بالا و قیمت مناسب را با هم دریافت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی سیپاس

فروشگاه اینترنتی سیپاس عرضه کننده انواع لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]