اطلاعات تماس
  • 091295*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007105457316506

رابطه ایجاد استارت آپ و کسب و کار خانگی

کد: 140007105457316506

https://bit.ly/3FeyDej

، (اخبار رسمی): بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای شغل از ساعت ۹ تا ۵ صبح، ایده های خلاقانه خود را به عرصه عمل تبدیل کرده و از طریق راه اندازی کسب و کار های اینترنتی، کسب درآمد کنند. برخی از آنها کسب وکارهای خانگی پردرآمد و آینده داری را راه اندازی می کنند.

پیشینه کسب و کار خانگی

از دیرباز، کسب و کار خانگی یکی از گزینه های افرادی بوده است که به دلایلی نمی توانستند و یا نمی خواستند در محیط خارج از منزل مشغول فعالیت شوند. افراد دارای کسب و کار خانگی بیشتر شامل زنان خانه دار و یا افرادی مانند مترجمان یا هنرمندان می شدند. آنها می توانستند از منزل خود کسب و کار خانگی پردرآمد یا شغل با درآمد متوسطی برای خود داشته باشند.

چرا کسب و کار اینترنتی؟

این روزها که یافتن شغل مناسب برای برخی از افراد سخت شده، و یا مانند گذشته سعی دارند بتوانند شغل و حرفه ای داشته باشند که بدون خارج شدن از منزل کسب و کار خانگی پردرآمد خودشان را داشته باشند کسب و کار اینترنتی بسیار مناسب است.
کسب و کار اینترنتی، امکان ایجاد کسب و کار خانگی پردرآمد را برای این افراد فراهم کرده است. بسیاری از افراد محصولات یا خدمات خود را از طریق اینترنت به فروش می رسانند و به جای آنکه به دنبال شغل بگردند و موقعیت های استخدامی را بررسی کنند و در فرایند طولانی استخدام و کاریابی بیافتند، سعی می کنند با ایجاد کسب و کار اینترنتی، شغل مخصوص به خود را داشته باشند.

کسب و کار خانگی پردرآمد و استارت آپ ها

برخی از این شغل ها و حرفه ها نیز در قالب استارت آپ شکل می گیرند. به گونه ای که کسب و کار خانگی پردرآمد به نوعی استارتاپ محسوب می شود. مخصوصا اگر بتواند با کمک تیمی متشکل از افراد خلاق و فعال اداره شود.
اگر در اطراف خود افرادی را سراغ دارید که کسب و کار خانگی خود را با راه اندازی یک کانال تلگرام یا با اداره یک صفحه اینستاگرام یا با مدیریت یک صفحه وب سایت مشغول فعالیت است او یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده است.
این افراد توانسته اند در بسیاری از موارد بدون نیاز به امکانات اولیه که در هر کسب و کار سنتی نیاز است، در کسب و کار اینترنتی خود با تکیه بر امکاناتی که اینترنت در اختیار آن ها قرار داده است مخصوصا شبکه های اجتماعی این روزها با این حجم محبوبیت، کسب و کار خانگی پردرآمد خود را راه اندازی، توسعه و مدیریت کنند.
پس احیانا اگر شما هم ایده جالب و خلاقانه ای برای راه اندازی استارتاپ جدید در ذهن دارید حتما به این موضوع توجه کنید که از مزیت ها و فواید راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی غافل نشوید و آینده شغل خود را وصل به آینده روشن این نوع کسب و کارها که به نوعی برخی از آنها کسب و کار خانگی هم محسوب می شوند، کنید.

راه اندازی استارت آپ با کسب و کار اینترنتی

حال چگونه می توان با راه اندازی کسب و کار اینترنتی شروع استارتاپ را رقم زد؟

• در قدم اول راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید ایده خلاقانه، جدید و جذابی داشته باشید که بتواند به نیازهای بازار به نحو شایسته ای پاسخ دهد و مشکل و مساله ای از مسائل مشتریان بازار هدف را مرتفع سازد.
• پس از این مرحله باید به دنبال یک بستر مناسب و یا چندین بستر مناسب آنلاین برای راه اندازی کسب و کار خانگی پردرآمد خود که قرار استارت آپ شما را رقم بزند باشید.
پس اگر به جای آنکه قصد دارید انرژی خود را صرف اقناع کارفرما برای یافتن شغل و استخدام صرف کنید، روی راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود فعالیت داشته باشید زمان و انرژی و بودجه مناسبی برای این کار اختصاص دهید تا با فوت و فن کسب و کار خانگی پردرآمد به صورت اینترنتی آشنا شوید.
• می توانید از کسانی هم که در حوزه مشابه شما به دنبال یافتن شغل هستند استفاده کنید و از آنها بخواهید به کسب و کار اینترنتی شما بپیوندند و بدین گونه با همکاری یک تیم توانمند، استارت کار را بزنید و استارتاپ خود را اگر مایل بودید در قالب یک کسب و کار خانگی پردرآمد راه اندازی کنید.
• برای راه اندازی کسب و کار خانگی خود در قالب اینترنت، از آموزش کسب و کار اینترنتی غفلت نکنید و به تجارب کسانی که قبل از شما وارد این حوزه شده اند توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید با مطالعه و بررسی تجربه های پیشینیان راه ها و روش های درست تر را با سرعت بهتری بیابید و بر روی آنها متمرکز شوید. در این صورت است که می توانید برای خود کسب و کار خانگی پردرآمد ی داشته باشید و از مزایای کسب و کار خانگی بهره مند شوید.

استفاده از مزیت های کسب و کار اینترنتی برای بهبود استارت آپ

در همه مراحل می توانید از مزیت های کسب و کار های اینترنتی و دریافت بازخورد از مشتریان استفاده کنید.
به گونه ای که هم می توانید با مراجع به جوامع آنلاین جایی که مشتریان بالقوه شما حضور دارند حتی برای یافتن ایده هم بهره بگیرید و کشف کنید که مشتریان بالقوه بازار هدف کالا یا خدمات شما هم اکنون بیشتر به چه چیزی نیاز دارند.
این گرفتن بازخورد می تواند در تمام مراحل به کمک استارت آپ و مدیریت و تیم دست اندرکار آن بیاید و در کسب نتیجه مطلوب تر استارت آپ و آینده کاری وی را کمک کند تا به سمت بهبود و پیشرفت حرکت کند و دقیقا منطبق بر خواست ها و نیازهای در حال تغییر مشتریان هدف باشد.

منبع:

https://peidaiesh.com/startup/%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091295*****
[نمایش اطلاعات]