اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009305593716092

اولین سخنرانی مشاور جف بزوس برای ایرانیان

کد: 140009305593716092

https://bit.ly/3msdd5L

، تهران , (اخبار رسمی): دن کلارک مشاور ارشد برندهایی مثل کوکاکولا، هیواندای، تویوتا، والمارت و... قصد دارد که برای اولین بار در تاریخ 10 دی سال 1400 برای ارتقای سطح مدیریت در یک وبسمینار به همراه ماهان تیموری بنیانگذار سمینار هوش مالی در ایران سخنرانی کند.لازم به ذکر است که در حال حاضر دن کلارک مشاور جف بزوس است.

اولین سخنرانی دن کلارک(مشاور جف بزوس) به همراه ماهان تیموری برای ایرانیان
اولین سخنرانی مشاور جف بزوس برای ایرانیان

این چه وضع گزارش دادنه؟
این بود کاری که من ازت خواسته بودم؟
چه کاری باید برات انجام می دادم که انجام ندادم؟
چرا نیروهای من اضافه کار نمی‌ایستند؟
جملات بالا تنها نمونه‌هایی از جملاتی است که به عنوان یک مدیر روزانه با آن دست و پنجه نرم می کنیم. به نظر شما ریشه این موارد چیست؟
اصولاً مدیریت، حرفه‌ای است که باید موارد زیادی را درکنارهم پیش ببریم تا درنهایت بتوانیم کارکنانی راضی داشته باشیم و روز به روز بیشتر در کسب و کارمان موفق شویم.


مدیریت 5 شاخه دارد:

برنامه ریزی:
یکی از مهم‌ترین وظایف هر مدیری این است که در ابتدا اهداف کسب و کار را تعیین کند و سپس با توجه به اهداف، کارها و اقدامات لازم را اولیت بندی کند و برای به انجام رساندن آنها برنامه ریزی کند. 


سازماندهی:
هر مدیر می بایست سیستم شفافی را در کسب و کار خود ایجاد کند. سیستمی که همه اجزای آن به وظایفشان واقف هستند و به درستی و به موقع آنها را انجام می دهند.


تامین منابع:
تامین منابع و استفاده درست از منابع یکی از مهم‌ترین و درعین حال سخت‌ترین وظیفه یک مدیر است. در بسیاری از مواقع مشاهده می‌شود که یک سازمان نیروهای زیادی دارد، اما نمی تواند به اندازه توانشان، وظایفی را به آنها واگذار کند و بالعکس.


رهبری
با شنیدن کلمه رهبر یاد چه چیزی می‌افتید؟
اصولاً رهبرها کسانی هستند که می‌توانند روی دیگران تاثیر بگذارند. زمانی که رهبران شروع به حرف زدن می‌کنند، عده زیادی حرف آنها را می‌پذیرند و تلاش می‌کنند که به نحو احسنت آن را انجام دهند.


استفاده از استعداد کارمندان:
هر کدام از کامندان، استعداد خاصی دارند که می‌توانند با استفاده از آن در حوزه کاریشان، عملکرد خوبی نشان دهند و تبدیل به بهترین فرد در سازمان خود شوند. 


توجه به نیاز آنها:
هر مدیر می‌بایست از نیازهای کارکنانش آگاهی پیدا کند و به دغدغه های آن ها گوش دهد و سعی کند که در حد توان به برطرف شدن آن‌ها کمک کند. 
انرژی کارکنان:


حفظ سطح انرژی کارکنان، امری است که می‌توانید از طریق یکی از روش‌های زیر، آن را انجام دهید. 

۱-علاقه به کار:
همیشه یکی ازعواملی که انرژی کارکنان را افزایش می‌دهد، میزان علاقه آنها به کاری است که انجام می‌دهند. برای آنکه علاقه به کار را افزایش دهید می‌بایست آموزش‌هایی برای کارکنانتان، درهمان حوزه‌ای که فعالیت می‌کنند، در نظر بگیرید و آنها را روزانه رشد دهید.


2-ماموریت کسب‌وکار:
شما باید بدانید که سازمان و کسب‌وکار شما قرار است که چه خدمات ارزشمندی را به مشتریان انتقال دهد؟
کارمندان هر بخش چطور می‌توانند در ارائه این ارزش سهیم باشند؟
با پاسخ دادن به این سوالات می‌توانید ماموریتی برای کسب و کارتان در نظر بگیرید. زمانی که هدف اصلی کسب و کار، ارزش آفرینی و حل کردن مشکلی از مشکلات دیگران باشد، کارکنان با انرژی بیشتری برای شما کار می کنند. 


۳-رابطه میان انسان‌ها:
بسیاری از افراد هستند که به خاطر همکارنشان، دل به یک سازمان می‌بندند و حاضر می شوند برای مدت زمان زیادی در آن محیط کار کنند. 


کنترل 
کار کردن کارمندان باید به نحوی باشد که موجب رشد کسب و کار شود. به عنوان یک مدیر باید شاخص‌هایی را برای تعیین عملکرد کارکنان در نظر بگیرید.
بنابراین برای تعیین شاخص عملکرد کارکنان شما به گزارش دقیق از کارکنان نیاز خواهید داشت. 


خبری خوش برای مدیران

با هدف رشد مدیران در ایران و افزایش نرخ رشد کسب و کارها قرار است که وب‌سمینار هوش مدیریتی در تاریخ 10 دی ماه سال ۱۴۰۰ برگزار شود که سخنرانان این سمینار دن کلارک و ماهان تیموری هستند. 


 دن کلارک کیست؟

دن کلارک از حدود بیست و چند سالگی، همیشه یکی از برترین مدیران فروش و استراتژیست های توسعه در آمریکا بوده است. او با همان سن کم توانست مدیر فروش کوکاکولا شود. او روند درخشانش را در برندهای بزرگی از جمله تویوتا هیوندای، والمارت و... ادامه داد. 
دن کلارک در بیش از ۷۰ کشور دنیا در زمینه مدیریت و رهبری سخنرانی کرده است و از نظر مجله فوربز بین سال‌های2015 تا 2018 بهترین سخنران در حوزه مدیریت و رهبری بوده است. او در حال حاضر مشاور جف بزوس(مدیرعامل آمازون و دومین فرد ثروتمند در دنیا) است.


ماهان تیموری برترین سخنران ایران

طرف دیگر این وب‌سمینار، استاد ماهان تیموری قرار گرفته است. ماهان تیموری در سالی که گذشت توانست عنوان برترین مدیر صنعت آموزش خاورمیانه را از مجله فوربز دریافت کند. ماهان تیموری بنیان گذار هوش مالی در ایران و برگزارکننده بیش از 500 همایش داخلی و بین المللی با افرادی مثل دارن هاردی، جک کنفیلد، رابرت کیوساکی و ... بوده است. 
برای ثبت نام در این سمینار می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماهان تیموری

ماهان تیموری کیست ؟! محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری بنیان گذار هوش مالی و مستر بیزینس کوچینگ در ایران است. او در یک خانواده معمولی به دنیا آمد. وی از همان دوران نوجوانی دغدغه کسب درآمد و به دست آوردن استقلال مالی داشت و از همان دوران کارهای زیادی برای رسیدن به درآمد انجام داد. او از کانال سازی کولر در گرمای تابستان شهر قم شروع کرد و اولین درآمدشان، ۱0۰۰تومان در هر روز بود. پس از مدتی آن کار را رها کرد و به خرید و فروش موبایل مشغول شد و در این میان هم کارهای مختلفی را انجام داد تا اینکه وارد شغل کتاب شده و پیک کتاب تهران را تأسیس کرد. در این چند سال که استاد تیموری در صنعت آموزش مشغول به فعالیت هستند، دستاوردهای بزرگی را کسب کرده اند. استاد ماهان تیموری بیش از ۲۰ تندیس و لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزش به دست آورده اند مانند انتخاب شدن به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۳۹۷، مدیر برگزیده سال ۹۹ در صنعت آموزش، دریافت تندیس رضایت مشتری و... همچنین استاد ماهان تیموری توانسته است برای بیش از 1100 نفر ایجاد اشتغال کند. یکی از معروف‌ترین جملات استاد ماهان تیموری این است که: برای ثروتمند شدن روی شخصیت‌، مهارت، ذهنیت خودت کار کن.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش