اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012155749318048

نمایندگی چرخ گوشت امگا ایرانی در تهران

کد: 140012155749318048

https://bit.ly/3pGEB1x

، (اخبار رسمی): آل اسکیل نمایندگی چرخ گوشت امگا در تهران است که با توزیع نمونه چرخ گوشت ایرانی و ایتالیایی، گزینه ای ایده آل را در انتخاب برای خریداران مهیا می سازد. این مجموعه با عرضه ی این محصولات، تجهیزاتی را در احتیار کاربر و مشاغل لازم به این دستگاه ها قرار می دهد،

نمایندگی چرخ گوشت امگا ایرانی در تهران
نمایندگی چرخ گوشت امگا ایرانی در تهران

 آل اسکیل انواع چرخ گوشت امگا را بر حسب کاربری و سایز هایی که دارد، به شما معرفی کرده تا مطابق با نیاز و حیطه ی کاری خود بهترین انتخاب را در پیش داشته باشید.

نمایندگی چرخ گوشت امگا در تهران با ایجاد زمینه ی خرید اینترنتی و حضوری در کشور، و همچنین مشاوره تلفنی در خصوص مناسب ترین گزینه، امکان ارسال به کالا را در سراسر کشور مهیا ساخته و با در نظر گرفتن رقابتی ترین قیمت همواره در پی هدف کسب رضایت مصرف کننده و در پی آن بهترین روش و زمینه برای تهیه دستگاه بوده است. این مجموعه با ذکر نکاتی قبل از خرید و آشنایی کاربران با این نمونه دستگاه ها، در نظر داشته تا مخاطبان را این تجهیزات صنعتی بیشتر آشنا نماید تا ایده آل ترین انتخاب ها را با گزینش درست در پیش داشته باشند. با ما همراه باشید تا سایر اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار دهیم. 

چرخ گوشت امگا ایرانی یا ایتالیایی؟

مهم ترین سوال پیش آمده در خصوص خرید این دستگاه ها از سوی کاربران این می باشد که چرخ گوشت امگا ایرانی یا ایتالیایی!؟ کدام یک بهتر است؟

در بررسی از سوی مجموعه آل سکیل که مطابق با نظر کارشناسان و مقایسه بین دو نمونه ایرانی و ایتالیایی آن صورت گرفته، باید گفت که چرخ گوشت امگا ایرانی چیزی از لحاظ کیفیت از چرخ گوشت امگا ایتالیا کم ندارد و حتی در مقایسه بین این دو دستگاه باید این گونه بیان کرد که با هم برابری می کنند. 

مهندسان و تولید کنندگان ایرانی، با در نظر گرفتن اصولی ترین روش که مطابق با جدید ترین تکنولوژی روز دنیاست و رعایت استاندارد های لازم در این زمینه، در نظر داشته تا همواره بهترین و با کیفیت ترین محصول را به بازار عرضه نماید که واقعاً در این کار نیز به بهترین روش ممکن عمل کرده و موفق شده اند تا ایده آل ترین تجهیزات را در اختیار متقاضیان برای خرید قرار دهند. اگر از گروه افرادی هستید که فکر می کنید باز هم، کیفیت این دستگاه ها نسبت به نمونه ایتالیایی آن کمتر است، باید بگوییم که کاملاً در اشتباه هستید! چرا که با توضیحات بالا و سایر نوشته هایی که با مطالعه آن ها پی به صحت سخن ما میبرید، جایی برای شک و شبه باقی نمی ماند. 

امگا OMEGA چه در طراحی، و چه در بازدهی، طول عمر، و کاربری، فوق العاده است و توانسته در بین دیگر محصولات دیده شده در بازار، این برند همانند ستاره ای بدرخشد. 

امگا انتخابی برای یک عمر است! که این موضوع اشاره به دوام بالای کالا و بازدهی بی نظیر آن دارد. سبک این محصولات به صورت رومیزی است که با ظاهری بی نهایت زیبا، مخاطب را به وجد می آورد که اگر این نما در کنار عملکرد آن بررسی شود تقریباً بهترین و مناسب ترین گزینه در نظر گرفته می شود. سیستم برق این محصولات به صورت تکفاز و سه فاز است که استفاده را هم برای محیط های کوچک و هم برای محیط های بزرگ مناسب قرار می دهد. 

انواع چرخ گوشت صنعتی امگا 

انواع این محصولات در نوع صنعتی گیربکسی قرار دارند که با سایز دهانه ی 22 و 32 در نوع رومیزی قرار گرفته اند. 

حال شاید بپرسید که چرخ گوشت گیربکسی چیست؟ چرخگوشت گیربکسی نیروی موتور را با استفاده از چرخ دنده هایی که درون گیربکس و یا جعبه دنده قرار دارد، انتقال می دهد. قدرت موتور در این دستگاه ها بالاست و با استفاده از آن ها نمی توان چرخ گیری پیاز و … را انجام داد بلکه فقط در جهت چرخ گرفتن گوشت بکار می روند. 

چرخ گوشت امگا 22

در گروه این محصولات، دستگاهی با نام چرخ گوشت امگا 22 مدل TE22 ایتالیا قرار می گیرد که در دو رنگ قرمز و نقره ای تولید می شد. قطر دهانه ی این محصولات در سایز 22 قرار دارد و با دارا بدون ابعاد استاندارد مناسب برای آن گروه از افرادیست که محدودیت فضا دارند. مجهز شدن محصول به دنده ی معکوس، از انسداد دهانه گلوئی جلوگیری می کند. به این صورت که کاربر با فشردن این دکمه می تواند مسیر خروجی دستگاه را که به دلیل گوشت مسدود شده است را باز نماید. 

قدرت موتور برای این دستگاه ها بر حسب میزان مصرف انرژی که تک فاز و سه فاز است متغیر می شود که در نوع تکفاز موتور 1/4 اسب بخار قدرت و بازدهی 250 کیلوگرم در ساعت است و در نوع سه فاز قدرت موتوری برابر با 1/5 اسب بخار و بازدهی 250 کیلوگرم در ساعت می باشد. تیغ و پنجره را نیز از استیل ایتالیا قرار داده اند که مقاوم ترین قطعه است. 

چرخ گوشت امگا ایرانی TE22: این دستگاه با داشتن قدرت موتور 2 اسب بخار منجر به خروجی برابر با 270 کیلوگرم در ساعت می شود که برای انجام این عملکرد نیاز به برق مصرفی تک فاز و سه فاز دارد. بدنه ی این محصولات را آلومینیوم با روکشی از آنودایز می سازد که مقاومت بالایی در برابر خط و خش و پوسیدگی ایجاد می نماید. جنس تیغه آن را نیز استیل می سازد که از بادوام ترین جنس برای تیغه است که علاوه بر خاصیت تیز بودن از ویژگی ضد زنگ بودن نیز برخوردار شده است. وزن محصول برابر با 36 کیلوگرم است که حمل آن را به صورت یکنفره جایز نمی دانیم. 

چرخش معکوس و گلویی متحرک از عمده آپشن هایی است که بر روی این دستگاه قرار گرفته تا امکان فاسد شدن گوشت و مسدود شدن مسیر خروجی گوشت را بگیرد. 

چرخ گوشت امگا ۳۲

چرخ گوشت رومیزی امگا SE32: این محصول ساخت ایران و در گروه دستگاه های صنعتی گیربکسی است که با قطر تیغه 32 ساخته می شود. تیغه این دستگاه را استیل می سازد که خاصیت ضد زنگ دارد. ساخت بدنه نیز بر این همین مبنا بوده تا ضمن برقرار ساختن دوام بالا در محصول، موجب شود تا نمای بسیار زیبایی نیز برای آن پدید آید. این دستگاه از موتوری به قدرت موتور 2.2 کیلو وات معادل 3 اسب بخار بهره می برد که می تواند برا کاربر خروجی برابر با 500 کیلوگرم در ساعت را ارائه نماید. 

طراحی این محصول به صورت رومیزی بوده و دارای ابعاد و وزن متعادل است که متناسب برای قرار گرفتن در محیط می باشد. قطعات داخلی این دستگاه همگی از جنس استیل ایتالیایی که کاملاً قابل شست و شوی هستند، ساخته شده اند. این محصول با دارا بودن موتوری با نیروی گشتاور بالا در لحظه استارت برای کار مدام در فروشگاه های بزرگ بدون نیاز به بازده زمانی، بهترین انتخاب خواهد بود. 

چرخ گوشت امگا ایتالیا TA32: این محصول زیر نظر خبره ترین کارشناسان و طراحان ساخته شده، لذا منجر به خروجی گردیده که از نظر قطعات، قدرتمند و درجه یک است و با داشتن پایه های زیر لغزش که در این محصول قرار گرفته، سبب کارکردی بدون کوچک ترین صدا می گردد. این دستگاه در نوع تکفاز با قدرت موتور 3 اسب بخار طراحی شده که می تواند برای مصرف کننده بازدهی 500 کیلوگرم در ساعت را ایجاد نماید. وزن این محصول نیز درنوع تک فاز 35 کیلوگرم می باشد. و اما در نوع سه فاز، موتور 35 اسب بخار قدرت دارد و وزن آن 31 کیلوگرم است که برای کاربر می تواند بازدهی برابر با 270 کیلوگرم ایجاد کند. طراحی نما نیز به صورت کلاسیک نقره ای می باشد که به شدت خیره کننده است.

وجود قابلیت تیغه چرخش معکوش در جهت باز شدن مسیر خروجی دستگاه از بابت گوشت های انسداد یافته است. گلویی متحرک نیز امکان جدا شدن و نگهداری در یخچال را در جهت جلوگیری از فاسد شدن ایجاد می نماید. از بابت تیغ و پنجره و بدنه نیز باید خیالتان را راحت سازیم چرا که ساخت آن ها بر پایه ی جنس استیل می باشد که امکان زنگ زدگی در حین شست و شوی مکرر را به حد صفر می رساند. 

در مدل TA32 مورد دیگری نیز قرار دارد که نمای آن قرمز رنگ است و ظاهری خاص همراه با عملکرد فوق العاده ای را برای کاربر ایجاد می نماید. اما در توضیحات ویژگی این کالا می شود به:

موتور تکفاز و 3 فاز با قدرت سه اسب بخار

بازدهی 500 کیلوگرم در هر دو مدل ( تکفاز و سه فاز) 

جنس بدنه استیل

جنس قطعات استیل

گلویی متحرک

چرخش معکوس اشاره کرد. 

چرخ گوشت امگا TE32: این دستگاه نسل جدیدی از چرخ گوشت امگا ایرانی است که با سایز دهانه 32 مناسب برای استفاده در مصارف پروتئینی، قصابی ها و فروشگاه ها می باشد. بدنه این محصول به صورت یکپارچه از آلومینیوم آنودایز ساخته می شود که پوششی مقاوم و مستحکم در جهت حفظ ظاهر دستگاه و همچنین استقامت و مقاومت در آن می باشد.

موتور این دستگاه 3 اسب بخار قدرت دارد که 500 کیلوگرم گوشت چرخ کرده را در هر ساعت با حفظ بافت گوشت و کیفیت ایده آل ارائه می دهد. دیگر نگران زنگ زدگی قطعاتی نظیر مارپیچ، گلویی و طوقه نباشید چرا که این اجزا در برابر رطوبت ایجاد شده از بافت گوشت هیچ عکس العملی نشان نمی دهند. در کنار این خصوصیات باید به گلویی متحرک نیز اشاره نماییم که سبب می شود تا به راحتی این قطعه را جدا کرد و برای جلوگیری از فاسد شدن در یخچال نگهداری نمود. از وجود سیستم چرخش معکوس نیز نمی توان چشم پوشی کرد چرا که با فشردن این دکمه به راحتی مسیر خروجی گوشت های انسداد یافته باز می شوند. 

این دستگاه برای استفاده در جهت کار مستمر فروشگاه ها و کارخانجات ایده آل است چرا که مجهز به الکتروموتور با نیروی گشتاور بالا در زمان استارت می باشد. از دیگر ویژگی این محصول می توان به: وزن 63 کیلوگرم و محافظ دست جهت ایمنی کار اشاره کرد.  

چرخ گوشت امگا در بازدهی ایده آل بوده و دارای عمر طولانی هست. این محصولات برای استفاده در فروشگاه های پروتئینی مرسوم هستند و اعتمادی برای مصرف کننده در جهت استفاده برای کار مدام می باشند. این محصولات نیز به همراه ضمانت نامه 1 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله عرضه می شود.  

و اما سخن پایان، هرگز در زمان بروز مشکل در دستگاه به صورت خود سرانه اقدام به تعمیر آن نکنید. اقدام خودسرانه در دستگاه موجب بروز مشکل جدی تر می شود که در بسیاری از مواقع یا هزینه تعمیر را افزایش می دهد و یا تعمیر دستگاه را غیر ممکن می سازد. برای تعمیرات و تعویض قطعات چرخ گوشت می توانید از بخش خدمات مجموعه آل اسکیل کمک بگیرید. این مجموعه کار تعمیر و تعویض قطعات را زیر نظر خبره ترین و حرفه ای ترین افراد انجام می دهد و هزینه ی مربوط به بخش تعمیرات نیز با بهترین قیمت برای مشتریان برآورد می شود.  

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های قرار داده شده در سایت آل اسکیل تماس حاصل نمایید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید