اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14010103577905061

کلاهبرداری با شگرد قدیمی

کلاهبرداری هرمی با شگرد قدیمی (ای آی تریدز)در کمین سرمایه های مردم

کد: 14010103577905061

https://bit.ly/3wE6lrS

، اصفهان , (اخبار رسمی): دو سال پیش بود که یک سایت با فعالیت هرمی ( ای آی تریدز )، از طرف معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارجاع آن به کمیته تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه شناسایی و فیلتر و با شفاف‌ سازی رسانه‌های معتبر مجازی و مکتوب سرتاسر کشور، چهره سران اصلی این کلاهبرداری نمایان شد اما این پایان ماجرا نبود

کلاهبرداری هرمی با شگرد قدیمی (ای آی تریدز)در کمین سرمایه های مردم
کلاهبرداری هرمی با شگرد قدیمی (ای آی تریدز)در کمین سرمایه های مردم

پروژه جدید کلاهبرداری این مفسدین اقتصادی به نام (بیوارب دات کام) است.BVARB.COM که با پوشش (دی ان ای کالج) در فضای مجازی شروع به فعالیت و تبلیغات نموده است.

در حدود دو سال پیش بود که با رصد تبلیغات غیرقانونی یک سایت با فعالیت هرمی در حوزه ی رمز ارزها به نام ( ای آی تریدز )، از طرف معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارجاع آن به کمیته تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه، سایت مذکور فیلتر شد و با شفاف‌ سازی رسانه‌های معتبر مجازی و مکتوب در تهران و به طبع آن در سرتاسر کشور، که در خصوص این پروژه عظیم کلاهبرداری بین‌المللی Aitrades ( ای آی تریدز ) آغاز شد و چهره سران اصلی این کلاهبرداری بزرگ و نجومی  برای عموم مردم نمایان شد و با تلاش های بی وقفه ی همکاران ما و پلیس محترم فتای کشور تعداد زیادی از سر شبکه های این مجموعه کلاهبردار دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار داده شدند.


اما از آنجایی که برخی از سران این پروژه در رسانه های معاند با نظام در خارج از کشور فعالیت نموده و اقدام به خروج کلان سرمایه و ارز از داخل کشور کرده اند و همینطور برای جلب اعتماد مردم خود را منتسب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده اند، پر واضح است که دشمنان انقلاب از این طریق و در شرایط تحریم های سخت اقتصادی، بار دیگر قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند. که البته با هوشیاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پلیس محترم فتای کشور جلوی اقدام مجرمانه ی این باند کلاهبردار گرفته شد.


اما مردم انقلابی و عزیز کشور به هوش باشند که در دام پروژه ی جدید و نقاب تازه ی این مجموعه ی فاسد گرفتار نشوند. پروژه جدید کلاهبرداری این مفسدین اقتصادی به نام (بیوارب دات کام) است.BVARB.COM که با پوشش (دی ان ای کالج) در فضای مجازی شروع به فعالیت و تبلیغات نموده است. لازم به ذکر است اقدامات لازم در خصوص جلوگیری از تبلیغات این مجموعه و فیلترینگ سایت مذکور نیز انجام شده است.


خصوصا که اغلب مراجع یا به فتوا و یا به احتیاط می‌فرمایند: مجاز نیست. کما اینکه مقام معظم رهبری نیز آن را به قانون موکول می‌کنند.

قانون یعنی که مجلس تصویب کند و شورای نگهبان تأیید کند. البته رهبر معظم انقلاب تأیید و تصویب نهاد‌هایی مانند بانک مرکزی را هم مجاز می‌دانند. که در مورد این فرقه ی کلاهبردار هیچ یک از تاییدیه ها ی مورد اشاره اخذ نشده و کاملا قابل استعلام از مراجع ذیصلاح است.

لذا از کلیه مردم خواهشمندیم تا هوشیار بوده و فریب ظاهر فریبنده این فعالیت‌های به ظاهر اقتصادی را نخورند و سرمایه‌های زحمت کشیده خود را در اختیار این مفسدین‌ فی‌الارض قرار ندهند.
و در صورت مشاهده ی هرگونه فعالیت یا تبلیغات با نام (دی ان ای کالج) یا (بیوارب دات کام) مراتب را به پلیس فتای استان محل اقامت خود اطلاع داده و یا با مراجعه به تارنمای کمیته تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه کشور به نشانی internet.ir اطلاع رسانی فرمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نگاه آریایی

هلدینگ رسانه ای نگاه آریایی ، مجموعه ای با هدف کمک به کسب و کارها در امور رسانه ای ، محتوایی ،گرافیکی و کمپین هاست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]