اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101205804718018

با هدف ارتقای جایگاه فروش آنلاین محصولات لوازم خانگی در اصفهانانجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت فروشگاه کالا 313 

کد: 140101205804718018

https://bit.ly/3DW2rw8

، اصفهان , (اخبار رسمی): وب سایت جدید فروشگاه کالا 313  از  اسفند ماه 1400 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت فروشگاه کالا 313 
لوازم خانگی در اصفهان

فروش لوازم خانگی با عیوب ظاهری و فروش اقساطی لوازم خانگی در اصفهان

به گزارش روابط عمومی فروشگاه  کالا 313، وبسایت این شرکت فعال در فروش لوازم خانگی در اصفهان از تاریخ اسفند ماه 1400 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس kala313.com در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های دسته بندی های جدید محصولات به تفکیک یخچال و فریزر، تلویزیون، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، جارو برقی، آرایشی، انواع کولر و سرمایشی، انواع بخاری و گرمایشی غذاساز و خردکن، نوشیدنی ساز، نمایندگی محصولات دیپوینت در اصفهان، فروش لوازم خانگی با عیوب ظاهری و فروش اقساطی لوازم خانگی در اصفهان به فهرست وبسایت اضافه و امکان سفارش آنلاین، خرید به صورت اعتباری و اقساطی، استعلام قیمت آنلاین، چت آنلاین و ارتباط با کارشناسان واحد فروش و خدمات پس از فروش برای مخاطبان میسر شده است.
آقای کاظمی نسب مدیریت فروشگاه کالا 313 با اعلام این خبر گفت:  فروشگاه صاحب الزمان اصفهان با نام تجاری کالا 313 بیش از 10 سال سابقه فروش لوازم خانگی در اصفهان را دارد. این پروژه با هدف رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و خریداران لوازم خانگی در اصفهان و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: ارتقای جایگاه فروش آنلاین محصولات لوازم خانگی در اصفهان
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال ارتقای جایگاه شبکه های اجتماعی و خصوصا اینستاگرام جهت جذی مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبلی هستیم.

  • فروش یخچال فریزر در اصفهان
  • فروش اجاق گاز در اصفهان
  • فروش تلویزیون در اصفهان
  • نمایندگی اسنوا در اصفهان
  • فروش ماشین لباسشویی در اصفهان
  • فروش قهوه ساز در اصفهان
  • فروش ساندویچ ساز در اصفهان
  • فروش تجهیزات آرایشی در اصفهان

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با سال جدید و نوروز 1401، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس دیجیتال ماکتینگ ویستا

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا با نام رسمی شرکت ویستا تجارت آیریک در حوزه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی فعالیت دارد. خدمات این مجموعه شامل طراحی سایت ، تولید محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی، سئو سایت ، تبلیغات کلیکی و .. می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی