کد: 140102246071518018

 جشنواره بهار قرن جدید به مناسبت بهار سال 1401 برگزارمی‌شود

تخفیف‌15 درصدی ادمین اینستاگرام در اصفهان از فروردین 1401

کد: 140102246071518018

https://bit.ly/3lalES3

، اصفهان , (اخبار رسمی):  جشنواره بهار قرن جدید به مناسبت بهار سال 1401 از فروردین 1401 آغاز وتا پایان خرداد 1401 ادامه دارد.

تخفیف‌15 درصدی ادمین اینستاگرام در اصفهان از فروردین 1401
ادمین اینستاگرام در اصفهان vissta.ir

جذب فالوور و ورود به اکسپلورر اینستاگرام یکی از مهمترین اهداف اجرای این جشنوراه تخفیف است که در به عنوان خدمات اینستاگرام در اصفهان با تعرفه از ماهی 1.5 میلیون تومان شروع می شود

به گزارش روابط عمومی آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره جشنواره بهار قرن جدید به مناسبت بهار سال 1401 و در دوره زمانی 3 ماه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند ادمین اینستاگرام در اصفهان، تولید محتوا، مدیریت امنیت پیچ اینستاگرام و ...  با 15 تخفیف تهیه کنند.

مهندس فرجی مدیرعامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا ترغیب کسب و کارها جهت حضور در فضا محازی و استفاه از ظرفیت های شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و ... برای معرفی خدمات و محصولات و جذب مشتری بیشتر را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: اینستاگرام یکی از بزرگترین شبمه های اجتماعی در دنیا است که توانسته در چندسال اخیر رشد خوبی را از جظت جذب مخاطب ورضایتمندی کاربران اینترنتی در ایران و سایرکشورهای دنیا داشته باشید. حضور کب و کارها در این فضا باعث می شود بتوانند تبلیغات هدفمند را برای کسب و کارخود داشته باشند. جذب فالوور و ورود به اکسپلورر ایسناگرام یکی از مهمترین اهداف اجرای این جشنوراه تخفیف است که در به عنوان خدمات اینستاگرام در اصفهان با تعرفه از ماهی 1.5 میلیون تومان شروع می شود. سایر خدمات اادمین ایتساگرام در اصفهان به شرح زیر است :

  • درج حداقل 10 پست و 15 استوری
  • مدیریت پیج و تعامل
  • افزایش امنیت
  • طراحی قالب گرافیکی
  • افزایش فالور
  • مشاوره تبلیغات
  • کنداکتور (تقویم) محتوایی
  •  هشتگ گذاری 
  • مدیریت و پاسخگویی دایرکت و کامنت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت vissta.ir مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید . 

تلفن: 03136242072 و کارشناس : 09367721557

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس دیجیتال ماکتینگ ویستا

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا در حوزه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی فعالیت دارد. خدمات این مجموعه شامل طراحی سایت ، تولید محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی، سئو سایت ، تبلیغات کلیکی و .. می باشد.