اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14010302609348167

حضور در این دوره، نیازمند تحصیلات خاص دانشگاهی یا حوزوی یا پیش نیازهای دیگر نیست

ثبت نام دوره جدید حضوری آموزش روش ساده تدبر و فهم قرآن در تهران

کد: 14010302609348167

https://bit.ly/38EOE21

، تهران , (اخبار رسمی): استقبال بی نظیر و بازخوردهای بسیار مثبت شرکت‌کنندگان دوره‌های قبل، علت اصلی تداوم دوره های روش ساده فهم قران است.تمام افراد دیپلم به بالا می‌توانند با فراگیری این روش، لذت فهم آیات و سوره‌های قرآن را تجربه کنند.

ثبت نام دوره جدید حضوری آموزش روش ساده تدبر و فهم قرآن در تهران
طرح جلد کتاب مبانی و روش یاده فهم قران

روش ساده فهم قرآن، با تاکید بر انسجام درونی فرازهای مختلف یک سوره، نگاه نویی به مخاطب ارایه می کند تا با اعتماد به نفس بیشتر، بتواند با آیات ارتباط برقرار کرده و از پیوستگی آیات سوره لذت بیشتری ببرد.

سیدکاظم فرهنگ مدیر مجموعه قرآن‌پویان با اعلام خبر برگزاری سومین دوره حضوری روش ساده فهم قرآن از 5 شنبه 19 خرداد ماه، افزود: پیرو برگزاری اولین دوره حضوری آموزشی در تابستان سال 96 با حضور مرحوم استاد جمال گنجه ای و ابراز رضایت قرآن آموزان از موفقیت و لذت‌بخش بودن این روش، خوشبختانه تاکنون 11 دوره بصورت مجازی و دو دوره بصورت حضوری برگزار شده است.

در سال جاری با توجه به در خواست برخی علاقه‌مندان که عمدتا از مربیان و قرآن آموزان دوره‌های مترجمی زبان قرآن هستند، برای برگزاری دوره حضوری در مناطق مرکزی شهر تهران، با هماهنگی به عمل آمده با انجمن خیریه شمیم یاس نبوی  برنامه‌ریزی لازم برای تشکیل کلاس‌ها در این محل واقع در کوی گیشا انجام گرفته است.

بنابر گفته فرهنگ، ثبت نام این دوره‌ها از اول  خرداد ماه از طریق لینک https://b2n.ir/fa1401 آغاز شده و تا روز شروع کلاس ادامه دارد.
محتوای این دوره آموزشی براساس مفاد کتاب «مبانی و روش مطالعه و فهم ساده قرآن» و طول دوره 8 هفته است که قران آموزان مطالب و نکات آموخته شده را بر روی یک سوره به طور عملی نیز تمرین کرده و در انتهای دوره نیز در آزمون شرکت خواهند کرد.

مدرس  دوره  روش ساده تدبر و فهم قران افزود: «قران‌آموزان دوره‌های قبل بیان داشته‌اند که دوره مجازی روش تدبر در قرآن، دوره‌ای بسیار جالب و مفید بود؛ چرا که نگاه تازه و نوآورانه‌ای به کلام خدا داشته و این اعتماد به نفس را به آنها داد که می‌توانند با اندکی مطالعه، تفکر و سعی و تلاش با قرآن ارتباط برقرار کرده و فرامین آن را درک و در زندگی به کار بندند. گروه دیگری از شرکت کنندگان نیز اعلام کردند این روش چون ساده و سیستماتیک است، باعث علاقه مندی بیشتر به خواندن قرآن می شود چون همه چیز منظم شده و در واقع کاملا متوجه می شوند چه چیزی خوانده اند.»

بنا بر اظهار  فرهنگ، حضور در این دوره، نیازمند تحصیلات خاص دانشگاهی یا حوزوی یا پیش نیازهای دیگر نبوده و علاقه‌مندان به فهم بهتر آیات قرآن دارای دیپلم و بالاتر، با هر رشته تحصیلی می‌توانند شرکت کنند. نکته قابل توجه استقبال عزیزانی است که دوره‌های مترجمی قران را گذرانده و این دوره به منزله گام تکمیلی برای فهم بهتر لغات و ایات و سوره های قران است. اگر شما هم هنگام خواندن ترجمه آیات قرآن احساس می کنید، مطالبی پراکنده و غیر مرتبط با هم هستند و مقصود از مجموعه آیات سوره را درک نمیکنید،  شرکت در  این دوره را به شما پیشنهاد میکنیم.

فرهنگ در خاتمه  ضمن اعلام هزینه برگزاری دوره به مبلغ  180 هزار تومان، افزود عزیزانی که تا 10 خرداد ثبت نام کنند، از تخفیف برخوردار خواهند بود. همچنین به منظور امکان تصمیم‌گیری دقیق‌تر افرادی که مردد به حضور در دوره هستند، شرکت در نخستین جلسه رایگان در نظر گرفته شده است.

قرآن دوستان جهت مشاهده توضیحات بیشتر و اطلاع از نظرات قرآن آموزان دوره‌های قبل می‌توانند به کانال آموزشی در تلگرام  t.me/tadabbor_quranpuyan  یا واتساپ و یا  تالار گفتگوهای قران پویان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

قرآن پویان

شعاری که ما دنبال می‌کنیم تدبر در قرآن، تعقل در شریعت، عمومی‌سازی فهم قرآن و عمل به آن است،‌ دوست داریم همه کسانی که مسلمان بوده و علاقه‌مند به قرآن هستند خودشان به قرآن مراجعه کنند ترجمه قرآن را بخوانند و بفهمند، سؤالات خود را یادداشت کنند،که در نهایت، زمینه‌ عمل به قرآن با رویکرد عقلانی برای آنها فراهم می‌شود. http://quranpuyan.com/yaf_postst2838_trykhchh-flythy-syt-w-knl-tlgrmy-qrn-pwyn.aspx

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش