اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103056100418661

استقبال از کارگاه‌های آموزشی در بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث

آشنایی بیشتر با مبانی نظری در حوزه تجهیزات پزشکی

کد: 140103056100418661

https://bit.ly/3N5ttVP

، (اخبار رسمی): بیست و سومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی که از تاریخ سوم خردادماه، کار خود را در محل نمایشگاه‌های دائمی ایران آغاز کرده است، در کنار فعالیت‌های متعدد، بخش‌های متنوع دیگری نیز دارد که از آن میان می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی اشاره کرد

 آشنایی بیشتر با مبانی نظری در حوزه تجهیزات پزشکی
آشنایی بیشتر با مبانی نظری در حوزه تجهیزات پزشکی

 در این نمایشگاه، شرکت‌هایی دانش‌بنیان در حوزه تولید تجهیزات پزشکی حضور دارند که عرضه‌کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، توانبخشی و پیراپزشکی هستند. شرکت‌هایی که به تنهایی، 70 درصد از نیازهای داخلی در این صنعت را تامین می‌کنند.

کارگاه‌های آموزشی که در این نمایشگاه برگزار می‌شوند، فرصتی برای بازدیدکنندگان و دست‌اندرکاران تولید ایجاد می‌کنند تا ضمن آشنایی با آخرین دستاوردهای علوم پزشکی، موارد متعدد علمی را نیز مرور کنند و با زیرو بم‌ سویه‌های مختلف این صنعت آشنا شوند.

در این دوره از نمایشگاه ایران هلث، مجموعا در حدود 20 کارگاه آموزشی برگزار شده و می‌شود. این کارگاه‌ها که تاکنون با استقبال خوبی از سوی شرکت‌کنندگان مواجه شده‌اند، با حضور کارشناسان و متخصصان مدعو از گرایش‌های مختلف مربوط به تولید تجهیزات پزشکی برگزار می‌شوند.

مجتبی خشامی، مسئول کمیته آموزش بیست و سومین دوره از برگزاری نمایشگاه ایران هلث، با اشاره به این موضوع که کارگاه‌های آموزشی، یکی از ارکان اصلی برگزاری یک نمایشگاه موفق و پویا هستند، گفت:« این کارگاه‌ها مانند دیگر دوره‌های برگزاری نمایشگاه، با عناوین و موضوعات مختلف برگزار می‌شوند»

خشامی گفت:« این کارگاه‌ها در زمینه‌های شناخت اجزای مختلف رشته‌هایی چون زیبایی، چشم‌پزشکی، دندانپزشکی، مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی، حوزه‌های شغلی مختلف تجهیزات پزشکی و شاخص‌های همه‌جانبه حوزه‌های سلامت است»

خشامی که خود، برگزارکننده کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال در حوزه تجهیزات پزشکی به عنوان مدرس است، دیگر عناوین کارگاه‌های آموزشی را به این شرح معرفی کرد:

 •         کارگاه‌های علمی شناخت و شیوه استفاده از الکتروشوک
 •         آشنایی با دستگاه وینتیلاتور
 •         کارگاه آموزشی تجارت الکترونیک و فرصت‌های حوزه سلامت
 •         کارگاه آشنایی با آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در حوزه تجهیزات پزشکی
 •         کارگاه آموزشی چگونگی افزایش فروش تجهیزات پزشکی
 •        کارگاه آشنایی با مبانی راهکارهای شناخت منابع انسانی در حوزه تجهیزات پزشکی و ...
 • خشامی ضمن اشاره به این موضوع که مجموعه‌اش طی این سال‌ها، بخش های مختلف حوزه های سلامت را با مهارت های دیجیتال فعالیت، تجربه کرده است، می‌گوید:« ما امروز قصد داریم که تجربیاتمان در زمینه کسب و کار در حوزه تجهیزات پزشکی را با دیگران به اشتراک بگذاریم تا طی یک استراتژی مشخص با ابزار مختلف، دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ واقعی را تجربه کنند. ما کمک می‌کنیم که متقاضیان، هدفشان را با طی مسیری منطقی، همراه با شناخت کامل و آنالیز دیکر فعالان در این حوزه دنبال کنند»

  ما پس از مطالعه و شناخت کامل از شما و آنالیز رقبا و بازار هدفتان طی یک نقشه راه به شما کمک می کنیم تا فروش بیشتر و آگاهی بخشی صحیحی از برند و خدمات خود در جامعه هدف خود داشته باشید.

  بیست و سومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی، با حضور 400 شرکت معتبر ایرانی و خارجی، تا ششم خردادماه دایر است.

   

   

   

  ### پایان خبر رسمی

  اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

  پروفایل ناشر گزارش تخلف
  درباره منتشر کننده:

  بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

  نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

  اطلاعات تماس
  [نمایش اطلاعات]