کوتاه با مدیرعامل شرکت مدارسلامت، یکی از حاضران در نمایشگاه ایران هلث

دغدغه ما بازگشت مطالبات است

کد: 140103076102718661

https://bit.ly/3awPazH

، (اخبار رسمی): نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی، از سوم تا ششم خردادماه در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه که میزبان ۴۰۰ شرکت از ایران و جهان در زمینه تولید در این صنعت بود، شرکت دانش‌بنیان مدار سلامت نیز حضور داشت .

دغدغه ما بازگشت مطالبات است
دغدغه ما بازگشت مطالبات است

محمد منزه، مدیرعامل شرکت مدار سلامت، درباره فعالیت این شرکت می‌گوید:« ما در این شرکت، سه دپارتمان داریم و در سه زمینه تولید محصول داریم»

منزه می‌گوید:« اولین محصولی که در این نمایشگاه عرضه کرده‌ایم، تشک مواج برای جلوگیری از بروز زخم بستر است. دستگاه آی پی سی، که مخصوص پیشگیری از لخته شدن خون در بدن است نیز، دگیر محصول ارائه شده از سوی ماست. فعلا لازم می‌دانم که فقط درمورد همین دو محصول صحبت کنم»

منزه درباره چرایی شرکت در این نمایشگاه می‌گوید:« فلسفه حضور هر شرکت در نمایشگاه مشخص است. حفظ بازار برای هر شرکت، اولین هدف حضور در این نمایشگاه برای ایجاد حرکت‌هایی روبه جلو است»

منزه درباره چشم‌اندازهای این شرکت می‌گوید:« محصولات شرکت ما در اغلب مراکز درمانی کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد و خوشبختانه رضایت مصرف‌کنندگان را نیز در این زمینه داشته‌ایم. برنامه این است که ما در آینده بتوانیم، حضوری موثر در بازارهای خارج از کشور نیز داشته باشیم»

منزه درمورد دغدغه‌های تولید محصولات پزشکی می‌گوید:« یکی از دغدغه‌های اصلی ما، برگشت مطالبات دیگر شرکت‌هاست. من امیدوارم که مسئولان ارشد سیستم درمانی کشور، تدابیری اتخاذ کنند که وضعیت بیمه ما و اصلاح قیمت‌ها به گونه‌ای که شرکت بتواند سرپا بماند را شاهد باشیم. باید گفت اگر مشکل ارزی ما حل نشود، بدون شک در تولید دچار مشکل خواهیم شد و این به نفع کشور نیست»

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]