اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103076103118018

تولید بیش از 70 دستگاه بگ فیلتر در شرکت پویا صنعت اصفهان

کد: 140103076103118018

https://bit.ly/3z3YQM0

، اصفهان , (اخبار رسمی): افزایش قابل توجه فروش بگ فیلتر در بازار داخلی هواکش های صنعتیُ موضوعی است که در این فرصت به آن پرداخته شده است

تولید بیش از 70 دستگاه بگ فیلتر در شرکت پویا صنعت اصفهان
بگ فیلتر پویا صنعت

به گزارش روابط عمومی پویا صنعت اصفهان، مهندس جعفری مدیرعامل این مجموعه با اعلام اینکه سال گذشته حدود 30 درصد تولید دستگاه بگ فیلتر  افزایش یافت،گفت: از تولید 30 دستگاه در شش ماه اول، درسال 1400 به تولید 70 دستگاه در شش ماه دوم سال 1400  رسیدیم.

مدیر عامل شرکت پویا صنعت اصفهان با بیان اینکه سال گذشته حدود 60  بگ فیلتر  تولید شد، گفت: با برنامه‌ریزی و افزایش کیفیت محصول نهایی با بررسی های صورت گرفته از بازخورد مشتریان و نیازسنجی تغییرات در محصولات نسل جدید بگ فیلتر و غبارگیر صنعتی، در نظر داریم تا تولید این محصول را به 120 دستگاه افزایش دهیم.

وی میزان تولید بگ فیلتر  در کل کشور را حدود 20000 دستگاه بگ فیلتر و غبارگیر صنعتی اعلام کرد و افزود: با توجه به روند رشد پیش‌بینی می‌شود که با افزایش 40 درصدی، تولید این محصول در سال جاری به حدود  25000 افزایش یابد.

او خبر از افزایش واحدهای تولیدکننده کاشی وسرامیک، آسفالت و صنعت سیمان در کشور داد و اظهار داشت: ییکی از مهمترین مشتریان این محصول در کشور ، واحهای تولیدی در صنایع کاشی و سرامیک و نیز تولید اسفالت هستند. این شرکت با تولید انواع بگ فیلتر مورد نیاز کارخانه آسفالت، در نظر دارد، تولید کنندگن این صنعت را به استفاده بیشتر از نسل جدید بگ فیلترها تشویق کند.

مهندس جعفری درباره نتایج حاصل از این اتفاق بر مجموعه متبوع خود گفت: افزاش رضایتمندی مشتریان بگ فیلتر و غبارگیر صنعتی و افزایش نفوذ شرکت در بازار هدف خریداران انواع هواکش و فن سانتریفیوژ از مهمترین دلایل این شرکت برای حضور موفق در این صعت است.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم از جمله توسعه دستگاه های مورد نیاز برای تولید و آموزش پرسنل واحد تولید جهت آشنایی با استانداردهای روز دنیا و آخرین تغییرات و تکنولوژی ها در دنیای هواکش های صنعتی تهیه شده، تصریح کرد: یک برنامه ریزی صحیح به همراه سرمایه‌گذاری هدفمند در هواکش صنعتی می‌تواند به افزایش توان تولیدی هواکش های صنعتی و تهویه مطبوع در صنایع سیمان، کاشی و سرامیک در کشور کمک کند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادرس اینترنتی http://pooyasanaat.ir/bagfilter/ مراجعه نمایند.

دفترمرکزی: اصفهان، خمینی شهر، بلوار امیر کبیر، کوچه ۵۹

تلفن: 09132060170

تلفن: ۰۹۹۱۹۶۲۰۱۷۰

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس دیجیتال ماکتینگ ویستا

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا با نام رسمی شرکت ویستا تجارت آیریک در حوزه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی فعالیت دارد. خدمات این مجموعه شامل طراحی سایت ، تولید محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی، سئو سایت ، تبلیغات کلیکی و .. می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید