اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103086106718048

نمایندگی چر خ گوشت الکتروکار

نمایندگی چر خ گوشت ایرانی الکتروکار در تهران

کد: 140103086106718048

https://bit.ly/3wVxENX

، (اخبار رسمی): چرخ گوشت الکتروکار ( electrocar Meat Grinder ) از قدیمی ترین چرخ گوشت صنعتی موجود در بازار است که ساخت یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان داخلی است. کارخانه الکتروکار تمدن نژاد یکی از سازندگان برتر دستگاه چرخ گوشت صنعتی در ایران است

نمایندگی چر خ گوشت ایرانی الکتروکار  در تهران
خرید و فروش چرخ گوشت الکتروکار

تولیدات کارخانه تمدن نژاد برای تمامی کسب و کارهایی که برای تهیه غذا نیاز به چرخ کردن مواد گوشتی دارند مناسب است. چرخ گوشت الکتروکار در مدل های گیربکسی و تسمه ای تولید میشود و از لحاظ ظاهری در مدل های رومیزی و تسمه ای، استیل و تمام استیل ارائه می‌شود.

اگر برای استفاده در هتل ها و رستوران ها، مراکز تهیه غذا، کبابی ها، پروتئینی ها، بیمارستان ها و .. قصد خرید چرخ گوشت را دارید، الکتروکار میتواند یکی از انتخاب های ایده آل شما باشد. این محصول در سایزهای 12، 22، 32، 42 و 52 تولید میشود و بر اساس نوع نیاز شما قابل انتخاب است. این دستگاه ها در انواع صنعتی و نیمه صتعتی موجود هستند که انتخاب را بنابر نیاز کاربر و حجم کاری آن قرار می دهد. 

کارخانه ی الکتروکار در ساخت پوشش این دستگاه ها به منظور حفظ استقامت و مقاومت بالا از بهترین و مقاوم ترین جنس استفاده می نماید تا طول عمر بالایی را در دستگاه پدید آورد. ساخت قطعات داخلی دستگاه نیز بر همین منوال بوده تا ضمن ایجاد طول عمر پایدار برای دستگاه و بهترین عملکرد، در زمان شست و شوی دچار زنگ زدگی نگردد. که چنینی ویژگی تنها مختص یکی از بزرگ ترین و قدرتمند ترین تولید کنندگان یعنی کمپانی بزرگ الکتروکار باشد.

قدرت موتور فوق العاده در این دستگاه ها موجب می گردد تا دستگاه به بهترین شکل عمل کند و بازدهی با بهترین خروجی برای کاربر پدید آید که البته این میزان بازدهی در هر دستگاه متغیر بوده که این موضوع هم بنابر حجم کاری کاربر قابل بررسی است. 

اگر فکر میکنید انتخاب و خرید چرخ گوشت صنعتی ایده آل برای کسب و کار شما کار آسانی نیست، ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنیم. برای شروع بهتر است نگاهی به محصولات الکتروکار بیاندازیم. در صورت تمایل به خرید این دستگاه های حرفه ای می توانید به روش های اینترنتی، حضوری و تلفنی ثبت سفارش را انجام دهید. اینجا سوالی که مطرح می شود برای اکثر کسب و کارهایی مثل رستوران ها و قصابی ها این است  که کدام چرخ گوشت صنعتی ایرانی را بخریم ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ایی که در این باره نوشته ایم را در لینک بالا مطالعه بفرمایید و بعد با توجه به آن تصمیم به خرید مناسب ترین چرخ گوشت صنعتی برای کسب و کار خود کنید . 

آیا میتوان از چرخ گوشت صنعتی در منازل استفاده کرد؟
باتوجه به حجم و ابعاد دستگاه و ایجاد سر و صدا در مدل های صنعتی، بهتر است از چرخ گوشت نیمه صنعتی در منازل استفاده کنید.

برای خرید حضوری چرخ گوشت صنعتی به کجا مراجعه کنیم؟


تمامی مدل ها را میتوانید در شو روم آل اسکیل مشاهده نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار