اطلاعات تماس
  • 091479*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103216128218401

زمانی که سخن از طراحی سایت اختصاصی به میان می آید، آویم تیم همیشه حضور دارد

طراحی وبسایت اختصاصی

کد: 140103216128218401

https://bit.ly/3xpyIc7

، ارومیه , (اخبار رسمی): طراحی وبسایت اختصاصی توسط آویم تیم با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و رابط کاربری طراحی شده مخصوص برند شما توسعه پیدا می‌کند

طراحی وبسایت اختصاصی | تخفیف ویژه | آویم تیم
یکی دیگر از فاکتورهایی که آویم تیم آن را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد امنیت سایت می باشد

طراحی سایت اختصاصی با قیمت مناسب آویم تیم

زمانی که سخن از طراحی سایت اختصاصی (Dedicated website design) به میان می آید، هدفمان پیاده سازی خواسته های مختلف مشتری بر مبنای صنف کاریشان اعم از منحصر به فرد بودن، سرعت بالا, امنیت و... است. این شامل کلیه فعالیت هایی است که برای کد نویسی، طراحی و پیاده سازی یک وبسایت تماماً اختصاصی و منحصر به فرد برای هر یک از مشتریان انجام میشود.

طراحی سایت اختصاصی در کمترین زمان

طراحی سایت به عملیات ایجاد سایت های اینترنتی گفته می شود که توسط طراحان وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی تحت وب یا وردپرس انجام می پذیرد. HTML زبان برنامه نویسی است که مرورگر های وب صفحات را نمایش میدهد و طراحان سایت با استفاده از HTMLسایت شما را کد نویسی می کنند وCSS  ظاهر آن را کنترل می کنند. در واقع HTML و CSS دو جزء اصلی هر وبسایتی هستند, طراحی اولیه سایت توسط HTML انجام میشود و فرمت بندی آن توسط CSS صورت میگیرد.

دامنه(domain) چیست ؟

هر سایتی نیاز به آدرسی دارد که به آن دامنه گفته می شود. ثبت دامنه خود را می توانید از طریق شرکت ثبت دامنه و هاستینگ و همچنین شرکت های طراحی سایت انجام دهید, و میتوانید دامنه را ب صورت یکساله و یا چند ساله ثبت نمایید و در زمان اتمام اعتبار مجدد دامنه خود را تمدید نمایید. دامنه شما می تواند ir یا com و یا سایر پسوند ها باشد.

هاست (hosting) چیست؟

هر دامنه نیاز به فضای دارد که فایل های سایت طراحی شده در آن بارگذاری گردد به این فضا هاست گفته می شود. هاست هم مانند دامنه می تواند یکساله و یا چند ساله باشد و در زمان پایان موعد تمدید گردد. پکیج های هاستینگ معمولا بر اساس میزان فضای سرور تقسیم بندی می شود. شما با انتخاب آویم تیم می توانید یک وبسایت کاملاً اختصاصی متناسب با صنف کاریتان در میان رقبا حاضر در بازار داشته باشید که نمونه کار های موجود ما در این بخش و تنوع ویژگی آن و منحصر به فرد بودن تک تک آن ها، تأییدی بر سخن ماست.

 

تفاوت وب سایت اختصاصی و وردپرسی در چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آماده با زبان برنامه نویسی PHP است و با قدرت گرفتن از پایگاه داده MySql امکان پیاده سازی وبسایت های پویا ( Dynamic ) را به کاربران خود ارائه می دهد. قابلیت های وردپرس بسیار گسترده بوده و در مواقعی امکانات بسیار بیشتری از آنچه مورد نیاز است را دارد . شاید به نظر این یک ویژگی مثبت باشد اما اینگونه نیست . زمانی که پای Performans ( کارایی ) به میان می آید وبسایت های اختصاصی بسیار موثر تر عمل میکنند. چرا که آنها تنها برای ارائه خدماتی که مد نظر مالکان است توسعه یافته اند. ما در آویم تیم توان پیاده سازی و توسعه وبسایت های اختصاصی با سریع ترین فریم ورک PHP یعنی Phalcon را به بهترین شکل ممکن داریم.

خدماتی که آویم تیم به شما ارائه می دهد

اگر به جدیت در فعالیت و اهداف پیش بینی شده خود ایمان دارید و آن را بهتر و برتر از بقیه سایت های موجود در بین رقبا می دانید، کافیست با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی و بیان کلیه ی دغدغه ها، نیازها و نوآوری های ذهنی خود آن را به شکلی مناسب و در بستر یک وب سایت بسیار کاربردی، سریع و از همه مهم تر متمایز با دیگر رقبا از ما تحویل بگیرید. به این شکل که با وحود مزیت و نوآوری های خاص که در سایت رقبا موجود نیست می توانید فاصله خود را با رقبا بیشتر کنید. طراحی سایت با آویم تیم به معنی پیاده سازی هر چه بهتر خواسته های شما در حوزه کاریتان، برای بیشتر دیده شدن در میان رقبا است.

۱ . سرعت لود 

سرعت لود بالا و بارگذاری سریع یک وبسایت، می توان گفت وعده تمام شرکت های که طراحی سایت انجام می دهند است، اما در حقیقت چه طور می توان این موضوع بسیار مهم را مورد بررسی قرار داد؟

کافیست که یک نمونه از وب سایت های اختصاصی آویم تیم یا خود سایت آویم تیم را با نمونه های مشابه حوزه ی کاری خود یا بهترین سایت های ایران از نگاه وبسایت معتبر دنیا نظیر GTMetrix بررسی کنید تا کلیه پارامترهای مربوط با سرعت لود سایت را بهتر ببینید و از نتیجه ی آن مطلع شوید. سایت های اختصاصی که ما به مشتریان خود ارائه میدهیم با سرعت لود کمتر از 1 ثانیه خیال شما را برای همیشه از بابت کندی سایت آسوده می کنیم. 

۲ . ظاهر گرافیکی منحصر به فرد

طبیعتاً هیچ کس دوست ندارد که سایت کپی و مشابه با بقیه سایت های موجود در بازار داشته باشد و اگر شما هم با ما هم عقیده هستید و از انبوه قالب های آماده تکراری، ظاهر یک دست و بدون نو آوری خسته شده اید بهترین کاری که میتوان انجام داد طراحی یک سایت اختصاصی است.

در این حالت ایده های خود را در مورد قالب سایتتان متناسب با هدف، عملکرد،  و هویت سازمانی شما طراحی شده و متمایز از دیگر سایت های موجود در بازار می باشد. هیچ شکی نیست که هر برند لوکس دارای هویت های خاص خود است که  این موضوع تنها با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی میسر است.

۳ . امنیت بالای سایت

یکی دیگر از فاکتورهایی که آویم تیم آن را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد امنیت سایت می باشد که برای محرمانگی اطلاعات صاحب سایت و سئو سایت مهم است. 
اگر از اهل فن در این مورد سوال کنید بدون هیچ شکی و تأملی امنیت سایت های اختصاصی را در بالاترین رتبه ی امنیتی قرار می دهند، این سخن نه به صورت نقل و قول بلکه از آمار بسیار کم هک و نفوذ در این نوع از سایت ها است، برای اطمینان از این سخن با پیگیری بسیار ساده از طریق سرچ در گوگل میتوان انبوهی از راه های هک و سرقت اطلاعات برای ورود به وب سایت های ارزانی رابه دست آورد که  بر پایه سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس و جوملا پیاده شده اند. پس اگر به  حفاظت و محرمانگی اطلاعات خود اهمیت می دهید ما به شما طراحی سایت اختصاصی آویم تیم را پیشنهاد می کنیم.

۴ . توسعه یک سایت کوچک به بزرگ

هنوز بودجه ی کافی برای راه اندازی یک سایت با تمام امکانات دلخواه خود را ندارید، جای هیچ نگرانی نیست با انتخاب پلن طراحی سایت آویم تیم می توانید در اول یک وبسایت کوچک با هزینه ی مدنظرتان سفارش دهید و در آینده به کمک قابلیت های توسعه بسیار بالای سایت های اختصاصی رفته رفته و به مرور زمان ویژگی های دلخواه خود را نظیر خرید آنلاین، فروشگاهی، اپلیکیشن، باشگاه مشتریان و... را بر روی آن فعال کنید این قابلیت نیز یکی دیگر از قابلیت های طراحی سایت اختصاصی است که سایر سیستم مدیریت محتوا نظیر وردپرس این قابلیت را دارا نیستند.

هزینه خدمات طراحی سایت اختصاص

قیمت های طراحی سایت اختصاصی بیشتر از همه چیز به تعداد ویژگی ها وقابلیت های آن برمی گردد که شما از سایت مد نظرتان می خواهید، لذا قیمت مشخصی برای این سایت ها وجود ندارد دلیل آن هم متفاوت بودن خواسته های مشتری ها از یکدیگر است با این تفاسیر شما می توانید با جمع آوری تمام امکانات و مزیت هایی که سایت خودتان می خواهید داشته باشد، به وسیله تماس با با مشاورین آویم تیم در مدت زمان بسیار کمی از قیمت و زمان تحویل سایتتان اطلاع پیدا کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آویم تیم

هسته اصلی تیم ما متشکل از ۱ مدیر پروژه، ۱ مدیر خلاق، ۱ طراح وب، ۱ توسعه دهنده وب، ۱ کپی رایتر، ۱ بازاریاب دیجیتال و ۱ متخصص سئو است. فراتر از آن، ممکن است طراحان وب یا توسعه دهندگان وب دیگری را بر اساس اندازه پروژه طراحی وب شما اضافه کنیم. همچنین ممکن است بسته به نیاز شما کارمندان دیگری را اضافه کنیم که بر روی تصویرسازی یا موشن گرافیک متمرکز هستند.

اطلاعات تماس
  • 091479*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی