اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106156402516535

در راستای افزایش دانش عملیاتی رنگ های صنعتی برای کاربران

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 

کد: 140106156402516535

https://bit.ly/3BgUF03

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت رنگ های صنعتی ایران، به عنوان یکی از پیشگام ‌ترین شرکت های ایرانی در زمینه تولید انواع رنگ های صنعتی که سابقه واقعی آن به چهار دهه قبل یعنی سال 1361 می رسد، اخیرا اقدام به تدوین و انتشار جامع ‌ترین راهنمای فنی رنگ های صنعتی (handbook) کرده است.

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 
کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 

شرکت رنگ های صنعتی ایران، به عنوان یکی از پیشگام ‌ترین شرکت های ایرانی در زمینه تولید انواع رنگ های صنعتی که سابقه واقعی آن به چهار دهه قبل یعنی سال 1361 می رسد، اخیرا اقدام به تدوین و انتشار جامع ‌ترین راهنمای فنی رنگ های صنعتی (handbook) کرده است.

تیم تخصصی دپارتمان تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت دانش بنیان با مطالعه ای جامع و نیاز سنجی فنی و تخصصی تمام فعالان و شرکت های حوزه رنگ های صنعتی کشور، اقدام به تدوین این کتاب کرده است که به زودی فرایند انتشار آن به پایان رسیده و در اختیار علاقه مندان به تازه ‌ترین مبانی دانش، تکنیک و به کارگیری رنگ های صنعتی قرار خواهد گرفت. 

شرکت رنگ های صنعتی ایران که از ابتدای تاسیس علاوه بر حفظ کیفیت در بالاترین سطح ممکن و بهبود مستمر فنی در تمام فرایند های کاری توجه به روزآمد سازی دانش فنی این حوزه را نیز در دستور کار خود قرار داده است، اکنون با تکیه بر تجربه طولانی تیم تخصصی و کارشناسان خود، و با بهره گیری از اندوخته چهار دهه فعالیت در زمینه تولید و خدمات مرتبط با رنگ های صنعتی، تلاش کرده است در این کتاب، مهم ‌ترین اصول و سرفصل های عملیاتی مرتبط با رنگ های صنعتی را با انطباق با دانش روز جهانی در اختیار علاقه مندان و مخاطبان قرار دهد. 

در این کتاب شرکت رنگ های صنعتی ایران تلاش کرده است جای خالی یک کتاب جامع راهنمای انتخاب، به کارگیری و اجرای سیستم های پوششی رنگ های صنعتی را در راستای رسالت سازمانی خود پر کند.

هدف و رویکرد اصلی تدوین این اثر فاخر، از سوی شرکت دانش بنیان رنگ های صنعتی ایران، تلاش برای بهینه سازی روند ‌ها و فرایند های مرتبط با رنگ های صنعتی، چه از جانب تولید کنندگان و عرضه کنندگان و  چه از جانب مشتریان و صنعتگران است. 

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی ایران در هفت فصل تدوین شده است که عناوین و سرفصل های اصلی این اثر ارزشمند به این شرح است:‌

  • فصل اول: آشنایی با روش های آماده سازی سطح.
  • فصل دوم: معرفی و بررسی خواص و کاربرد رنگ ‌ها و پوشش های صنعتی .
  • فصل سوم: معرفی سیستم های پوششی.
  • فصل چهارم: جدول کاربرد پوشش ‌ها .
  • فصل پنجم: روش های اعمال رنگ و پوشش های صنعتی .
  • فصل ششم: عیوب رنگ و نقص پوشش.
  • فصل هفتم: اطلاعات فنی محصولات (TDS) شرکت رنگ های صنعتی ایران .

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی ایران در 212 صفحه، به صورت تمام رنگی و با استفاده از کاغذ اعلای گلاسه، آماده سازی شده و به عنوان یک منبع کاملا ضروری برای تمام فعالان صنعت رنگ ایران؛ اعم از عرضه کنندگان، تولید کنندگان، صنعتگران و مشتریان محسوب می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه درخواست نسخه های این کتاب می توانند علاوه بر مراجعه به سایت رسمی شرکت رنگ های صنعتی ایران به نشانی RSI.CO.IR با شماره 02142488 تماس بگیرند. 

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی رسپاد بسپار آریا

شرکت مهندسی رسپاد بسپار آریا، به همت جمعی از متخصصین فارغ التحصیل مهندسی پلیمر، گرایش رنگ از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاسیس گردید. از اهداف اصلی تاسیس این شرکت سامان بخشی به روش­ های سنتی تولید و اجرا در صنعت رنگ کشور و ارائه راهکارهای مهندسی با بهره گیری از آخرین فناوری­ های روز این صنعت در جهان می ­باشد. مشاوره، اطلاع رسانی، تحقیق و توسعه و کمک به کاهش هزینه های آشکار و نهان مربوط به خوردگی تاسیسات و تجهیزات صنایع مختلف کشور به منظور صیانت از دارایی های ملی، از برنامه های مهم دیگر این شرکت می باشد. این شرکت با اتکا به دانش و تخصص همکاران خود، افتخار دارد به عنوان یکی از معدود شرکت های تخصصی، همزمان در دو زمینه تولید و اجرای انواع پوشش های دکوراتیو، صنعتی، ترافیکی و عایق فعالیت می نماید و به صورت مستمر درحین انجام پروژه های اجرایی بزرگ، عملکرد و کیفیت محصولات خود را بررسی نموده و توسط تیم تحقیق و توسعه خود در آزمایشگاه های پیشرفته بهبود می‌بخشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]