اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040158435424

همزمان با ماه مبارک رمضان اپلیکیشن های قرآنی رونمایی شد

ارایه نسیم و اقرا درایرانسل

کد: 1395040158435424

https://goo.gl/weIo5N

، تهران , (اخبار رسمی): ایرانسل همزمان با ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر، دو نرم‌افزار کاربردی مذهبی با نام‌های «نسیم» و «اقرأ» را معرفی کرد.

ارایه نسیم و اقرا درایرانسل

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایرانسل، نرم‌افزار کاربردی نسیم یک سامانه جامع مذهبی است که به عنوان بانک محتواهای مذهبی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به دسترسی به متن کامل قرآن کریم با امکان تلاوت و قابلیت پخش تک آیه و کل سوره‌ها و همچنین امکان پخش تلاوت عربی و فارسی با قرائت بیش از 15 قاری مطرح دنیا، امکان نشانه‌گذاری و جست‌وجو، امکان خرید از فروشگاه محصولات فاخر فرهنگی (کتاب الکترونیک، پوستر، مداحی و...) با استفاده از امتیازات کسب شده در برنامه یا از طریق حساب کاربری ایرانسلی، امکان به اشتراک‌گذاری عکس‌های رمضانی با دوستان و سیستم امتیازدهی بر اساس تعامل کاربر با برنامه و مشاهده تمامی خدمات ارزش افزوده مذهبی ایرانسل اشاره کرد.

همچنین «سامانه آموزش الکترونیکی اقرأ» عنوان دیگر اپلیکیشن مذهبی ایرانسل است.

در این سامانه که به عنوان نخستین پایگاه آموزش علوم و مهارت‌های قرآنی معرفی شده است، با استفاده از بهترین منابع و استادان با تجربه، زمینه یادگیری بهتر و آسان‌تر مهارت‌های قرآنی برای همگان فراهم شده است. این سامانه با به کارگیری جدیدترین ابزارها و جذاب‌ترین روش‌های آموزشی، امکان یادگیری مهارت‌ها و علوم قرآنی را فراهم می‌سازد، تا اقشار گوناگون و گروه‌های مختلف سنی بتوانند آگاهی و مهارت‌های قرآنی خود را افزایش دهند.

در این نرم‌افزار دوره‌های آموزشی در زمینه‌های علوم قرآنی، تدبر در قرآن، زبان قرآن، حفظ و قرائت قرآن کریم پیش‌بینی شده و از امکانات آموزشی آن می‌توان به ارزیابی و تعیین سطح داوطلبان، دروس چندرسانه‌ای، تعاملی و جذاب، جلسات آنلاین آموزشی و امکان ارتباط مستمر با استادان، آزمون‌های مرحله‌ای و دوره‌ای، تحقیق‌ها و فعالیت‌های آموزشی، کتابخانه الکترونیکی، امکان تعریف دوره‌های آموزشی جدید توسط کاربران و صدور گواهینامه پایان هر دوره اشاره کرد.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اپلیکیشن‌های «نسیم» و «اقرأ» به فروشگاه نرم‌افزارهای کاربردی چارخونه به نشانی http://charkhoneh.com مراجعه کنند. همچنین دریافت این برنامه‌ها با ارسال عدد 1 به کد 20001030 نیز ممکن است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایرانسل

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه کشور، در طول سال‌های فعالیت خود با تلاش روزافزون در جهت ارتقای زیرساخت‌های خود، موفق به کسب مجوزهای زیر از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است. ایرانسل هم اکنون سریع‌ترین و گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه کشور را در اختیار مشترکان خود قرار داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]