اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041060775431

درچهارمحال و بختیاری

سیلوهای 10 هزار تنی ذخیره آرد بهره برداری رسید

کد: 1395041060775431

http://j.mp/299FEkb

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: سیلوهای دوقلوی ذخیره سازی آرد با ظرفیت 10هزار تن در کارخانه آرد کوهرنگ به بهره برداری رسید.

سیلوهای 10 هزار تنی ذخیره آرد بهره برداری رسید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری، سید نعیم امامی روز پنجشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: این سیلوها در مدت زمان یک سال و با 12 میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه ساخته و بهره برداری شده است.
وی تأکید کرد: با بهره برداری از سیلوهای ذخیره آرد کوهرنگ زمینه اشتغال مستقیم سه نفر فراهم شد.
امامی افزود: توجه ویژه به موضوع اشتغال جوانان از طریق احداث و راه اندازی طرح های صنعتی و تولیدی از برنامه های مهم دولت یازدهم است.
گفتنی است کوهرنگ در 90 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید