اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041361964765

سرپرست گروه معماری و شهرسازی «سمت» منصوب شد

کد: 1395041361964765

http://j.mp/299oEGX

، تهران , (اخبار رسمی): احسان احمدی به عنوان مشاور و سرپرست گروه تخصصی تازه تأسیس معماری و شهرسازی «سمت» منصوب شد.

سرپرست گروه معماری و شهرسازی «سمت» منصوب شد

به گزارش روابط عمومی «سمت»، حسین هاجری معاون پژوهشی سازمان مطالعه و تدوین (سمت) طی حکمی احسان احمدی را به سِمَت مشاور و سرپرست گروه معماری و شهرسازی «سمت» منصوب کرد.

در حکم وی آمده است: «با توجه به تعهد و شایستگی علمی و اخلاقی جنابعالی طی این حکم از این تاریخ به مدت یک‌‌سال به عنوان مشاور گروه تخصصی معماری و شهرسازی این سازمان منصوب می‌شوید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت نموده، امیدوارم با سعی و اهتمام حضرتعالی گامهای مؤثری در تدوین آثار علمی شایسته انقلاب فرهنگی برداشته شود».

گفتنی است احسان احمدی، استادیار و عضو هیأت علمی دانشکده شهرسازی دانشگاه تهران، دوره دکتری تحصیلاتش را در رشته «معماری و برنامه‌ریزی اجتماعات محلی» در دانشگاه ناگویا و دوره پسا دکترای خود را در رشته «کاربرد PPGIS در مطالعات روان‌شناسی محیطی» در دانشگاه آلتو فنلاند گذرانده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سمت

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت) مسئولیت تهیه منابع درسی و دانشگاهی را در زمینه علوم انسانی بر عهده دارد. تهیه و تدوین کتب زبان تخصصی کلیه رشته‌ها نیز از دیگر وظایف آن است. در همین راستا تاکنون بیش از 1910 عنوان کتاب منتشر کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها